پای غالب بیش از ببر در نبرد undermanned heavyweights


COLLINGWOOD 13.6 (84) def. ریچموند 6.8 (44)

ونگرتا: اردن د Goey صادر شده یادآور درخشش او در حالی که جک هیگینز رو از طریق خود بازی باز گشت به عنوان Collingwood برگزار شد ریچموند در خلیج در نبرد undermanned heavyweights.

اما پای تا به حال در اواخر ترساندن به عنوان ستاره هافبک آدم Treloar نشسته دومی مراحل بازی با یک همسترینگ نگرانی است.

On the go: Collingwood's Jordan de Goey charges through a tackle during the Marsh Community Series match against Richmond at the Norm Minns Oval in Wangaratta.

بر روی بروید: Collingwood اردن د Goey اتهامات از طریق مقابله با در طول مارش جامعه سری بازی برابر ریچموند در هنجار Minns بیضی در ونگرتا.اعتبار:گتی ایماژ

کمتر از هشت ماه پس از دنیا را لرزاند توسط مغز خونریزی هیگینز در آن روز یکشنبه با ریچموند فرقه شکل گرفتن را از طریق روز یکشنبه قبل از فصل مسابقه در برابر Magpies در ونگرتا را هنجار Minns بیضی شکل است.

تبلیغات

در همین حال پس از یک پیش فصل که در آن برنامه خود را به سوال و با او درگیر شد در مشخصات بالا تقسیم با مدیریت و د Goey ساخته شده گفتن سهم برای کمک به Collingwood به 40 نقطه نفع خود پس از ببر زخم پشت 31-نقطه دوم کسری به قرعه کشی در یک زن و شوهر از اهداف در سه چهارم زمان است.

بازی تا حد زیادی به عنوان عمیق به جلو در حالی که همچنین خرج کردن ضربه در هافبک د Goey شناور در داخل و خارج از بازی قبل از لگد زدن دو اهداف دوربرد در آخر ترم به پایان بازی با سه رشته.

تجربه کوارتت Treloar, تیلور, Adams, جک ترد و کریس Mayne تمام یافت پشته توپ به پای مقابله بهتر در غیاب یک میزبان از با استعداد بالا با هر دو طرف بوده است به شدت به نمایندگی در جمعه شب bushfire امداد state of origin بازی مارول در ورزشگاه.

جاش Daicos toiled سخت و لگد یک زن و شوهر از اهداف در حالی که خارج از فصل جذب دارسی کامرون چشمگیر بود در چین و چروک وتاه به پای تولید یک نمایش است که باید سهولت نگرانی در مورد Collingwood تکیه بر برودی Grundy. Collingwood شد بدون Jaidyn استفنسون بود که در اواخر خروج به خاطر دلایل شخصی.

محبوب ورودی

آن را سخت به غلو اهمیت هیگینز به بازی بازگشت داده می شود بسیار جدی طبیعت را از وضعیت خود. کوچک رو به جلو آغاز شده روی نیمکت اما دریافت یک جامد سطحی از تشویق هنگامی که او ساخته شده راه خود را بر روی زمین در پنج دقیقه خوانده شده را علامت از باز کردن مدت است.

Bouncing back: Jack Higgins made a welcome return for Richmond in his first game since undergoing brain surgery.

تندرست: جک هیگینز ساخته شده خوش آمدید بازگشت برای ریچموند در اولین بازی پس از تحت عمل جراحی مغز.اعتبار:AAP

Higgins درگیر شد در اوایل بیش از حد dishing از یک هندبال به Jayden کوتاه که تخلیه یک علامت تجاری طولانی بمب به پا زدن بازی گل اول. در نهایت هیگینز تاثیر محدود بود و او به دور یک تعداد انگشت شماری از ضربات آزاد, اما چنین فروع نباید تحت الشعاع گسترده تر داستان است.

PICKIN’ لحظات خود را

هنگامی که شما نظرسنجی در هنجار اسمیت مدال در مقابل شش رقمی جمعیت در MCG خود را AFL اولین بازی همیشه وجود دارد خطر اجازه دهید زمانی که شما سنگ تا در یک بعد از ظهر یکشنبه در اولین روز از آوریل در ونگرتا.

Kicking on: Richmond's unlikely 2019 flag hero Marlion Picket in action.

لگد زدن در ریچموند بعید است 2019 پرچم قهرمان Marlion اعتصاب در عمل است.اعتبار:AAP

پس از آن ثابت برای Marlion Pickett که نمی تواند کاملا تکرار خود را همانند شکل نهایی در روز یکشنبه بسیار پایین تر مخاطره روبرو می شوند. آن را از طریق عدم تلاش, اما, انواع ترفندهای کشیده شدن توسط غرب استرالیا در آخرین شنبه ماه سپتامبر زمین نیست این زمان در اطراف. Pickett را کور نوبه خود در اطراف بیشتر وسترن سیدنی ستاره Lachie Whitfield مسلما فینال را امضا لحظه. در اواخر سه ماهه دوم روز یکشنبه Pickett سعی در فرار از چنگال unheralded Collingwood Irishman علامت کین تنها به اجرا کردن. آن را یکی از چهار ضربات آزاد اذعان توسط Pickett در نیمه اول.

قلب یک ببر

این زدن توپ عاشقانه جاده است که تا به حال به زبان wagging: ظهور ستاره سیدنی پشته رابطه با ریچموند AFLW جت Monique Conti. یک روز پس از racking تا 28 disposals در از دست دادن سمت به جیلان در بندیگو, Conti سفر به ونگرتا برای تماشای کمال او نشسته در میان دیگر ببر خانواده و دوستان در جایگاه اصلی.

Punt Road favourite: Richmond's Sydney Stack.

زدن توپ راه مورد علاقه: Richmond سیدنی پشته.اعتبار:گتی ایماژ

COLLINGWOOD
5.1 8.1 8.4 13.6 (84)
ریچموند
1.0 4.0 6.6 6.8 (44)

اهداف
Collingwood: د Goey 3 کامرون 2, Daicos 2, Mihocek, رید, ترد, الیوت, کاکس فیلیپس.
ریچموند: کلمن-Jones, Prestia کدی, کوتاه, Lambert, چول.
بهترین
Collingwood: ترد, Adams, Treloar, Mayne کامرون Madgen نجیب مینارد د Goey.
ریچموند: Baker, کوتاه, Vlastuin پشته
صدمات
Collingwood: Treloar (پا).
جمعیت: 7164 در هنجار Minns, بیضی, ونگرتا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>