پیکسار ‘بعد’ منتشر شده در اوایل دیجیتال و دیزنی به علاوه

دیزنی می پیوندد رشد تعداد studios با انتشار فیلم اوایل دیجیتالی به عنوان تئاتر توقیف باقی می ماند در سراسر کشور در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

دیزنی و پیکسار “به بعد در دسترس خواهد بود برای خرید دیجیتالی برای $19.99 و در فیلم نقطه آغاز در روز جمعه در 5 p. m. PT. از آن بازدید دیزنی به علاوه در مارس 3 در ایالات متحده آمریکا

“در حالی که ما به دنبال به جلو به مخاطبان ما با بهره گیری فیلم در صفحه نمایش بزرگ به زودی دوباره با توجه به شرایط فعلی ما خوشحالیم که به انتشار این بازی سرگرم کننده و پرماجرا فیلم برای سیستم عامل های دیجیتال اولیه برای مخاطبان به لذت بردن از راحتی از خانه های خود گفت:” کارگردان Dan Scanlon و تولید کوری Rae.

فانتزی, ماجرا با بازی کریس پرات و تام هلند افتتاح شد و به $39.1 میلیون در تئاتر در 6 مارس. آن را در صدر تازه واردان “خون” “شکار” و “من هنوز هم معتقدم” آخر هفته گذشته هنگامی که جعبه دفتر آمار دو دهه کم است. هر سه از این فیلم نیز منتشر شد در اوایل دیجیتال, در علاوه بر این به “راه بازگشت” “مرد نامرئی” و “اما” در میان دیگران است.

نمایشگاه صنعت است که به شمارش در صفحه اصلی سرگرمی درآمد به بهبود برخی از ضرر و زیان خود را به عنوان تئاتر رفتن تیره در ایالات متحده به چین و کره جنوبی و ایتالیا و کشورهای دیگر.

بیشتر به آمده است.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>