برنامه ریزی برای درخواست SBI کارت IPO ؟ بررسی معیارهای واجد شرایط بودن

اولیه ارائه عمومی (IPO) از SBI کارت و پرداخت خدمات, هند دومین صادر کننده کارت اعتباری باز در مارس 2. قیمت گروه با توجه به گزارش ارائه شده در مجموعه Rs 750-755 هر سهام به اشتراک بگذارید. این پیشنهاد شامل یک موضوع تازه تومان ارزش 500 کرور روپیه و یک پیشنهاد برای فروش (OFS) تا 130,526,798 سهام عدالت. پیشنهاد بسیاری برای ارائه نهایی شده به 19 سهام عدالت و در تقسیم عددی بر مضرب 19 سهام عدالت پس از آن.

اینجا هستید جزئیات و ارائه شکستن شما نیاز به دانستن:

1) سهامداران موجود SBI: از کل موضوع به 13,052,680 سهام عدالت یا 9.5 درصد از این موضوع شده است متعلق به سهامداران موجود در بانک دولتی هند (SBI). به سادگی قرار دادن سرمایه گذاران که SBI سهام در پرتفوی خود را به عنوان در فوریه 18 سال 2020 – ثبت تاریخ برای برنامه های کاربردی تحت این معیار می تواند به درخواست برای IPO تحت این رده است. وجود ندارد و الزام آور محدودیتی در چگونه بسیاری از سهام شما را نگه دارید. از این رو حتی اگر شما یک سهم از پروموتر شرکت, شما می توانید درخواست برای این موضوع تحت این رده است.

همچنین بخوانید: پیش از IPO SBI کارت می بیند fintechs, عصر ایران به عنوان توانمند رقابت

2) خرده فروشی سهمیه: برای کسانی که SBI سهام در نمونه کارها خود را و از دست رفته خرید پیش از تاریخ قطع آنها می توانید درخواست ‘, خرده فروشی,’ رده. با توجه به محور اوراق بهادار (محور سرمایه یکی از کتاب های در حال اجرا منجر مدیران به SBI کارت شماره) حدود 35 درصد از این موضوع شده است محفوظ برای کوچک / سرمایه گذاران خرده فروشی. هر کسی می تواند درخواست در رده های خرده فروشی ارائه شده سرمایه گذاری محدود است به Rs 2 لاخ. SBI سهامداران (مناقصه تا تومان 2 lakhs) همچنین می توانید درخواست تحت خرده فروشی دسته های شاه ماهی قرمز بروشور (RHP) می گوید. کسانی که SBI سهام اعمال می شود بالاتر تومان 2 لاخ و حداکثر تا محفوظ بخشی برای سهامداران دسته.

3) کارمند سهمیه: کارکنان موجود از SBI هستند luckiest بسیاری است. اگر یک SBI سهامداران نیز شاغل در SBI, s/او نیز واجد شرایط درخواست در تمام سه دسته بسته به investable مازاد – خرده فروشی سرمایه گذار فردی و یا RII, (به تومان 2 لاخ) SBI سهامداران (به تومان 2 لاخ) و کارمند سهمیه (به Rs 5 لاخ). علاوه بر این کارکنان از SBI ارائه خواهد شد تخفیف 75 تومان با توجه به تبادل تشکیل پرونده توسط SBI.


بیشتر از 50 درصد از این موضوع شده است محفوظ برای QIBs (واجد شرایط نهادی خریداران) و 15 درصد به صورت غیر نهادی مناقصه (NIBs).

SBI Cards IPO details

SBI کارت IPO جزئیات

گسترش پنجره به صورت نرم افزار

این موضوع باز خواهد شد برای 4 روز. به طور معمول, IPOs باز هستند برای اشتراک به مدت سه روز اما SBI کارت IPO را اجرا خواهد کرد به مدت چهار روز. سه روز اول یعنی از 2 مارس تا آوریل 4 موضوع باز خواهد شد برای همه مناقصه – QIBs, NIBs و سرمایه گذاران خرده فروشی (از جمله SBI سهامداران و کارکنان). اما روز چهارم – یعنی آوریل 5 – خواهد بود به طور انحصاری برای سرمایه گذاران خرده فروشی تنها. برای QIBs پیشنهاد خواهد شد در مارس 4.

سپر پاسخ انتظار

تحلیلگران انتظار دارند این پیشنهاد عمومی برای جلب یک پاسخ خوب از همه دسته ها به خصوص در بخش خرده فروشی. پس از IPO است که از ارزش پدر و مادر – SBI – تقاضا است به احتمال زیاد به تقویت آنها می گویند.

همچنین بخوانید: SBI کارت IPO جزئیات کلیدی

“این است که نوع جدیدی از کسب و کار است که ذکر شده در هند. آن است که بیشتر از یک نهاد مالی و با توجه به این نوع از شوق به اطراف آن را دریافت یک پاسخ خوب است. با این حال ارزیابی است کمی ناراحت کننده. پس از آن یک نام تجاری خوب قیمت مهم نیست آن را دریافت oversubscribed. اما مردم باید مراقب باشید چرا که به طور معمول پس از لیست با شیب تند و سود سهام نیست به حالت عادی بازگشت” گفت: AK Prabhakar رئیس تحقیقات در IDBI سرمایه است.

Ambareesh Baliga مستقل کارشناس بازار نیز انتظار IPO برای دریافت یک پاسخ خوب است. “در خلق و خوی برای کل بازار اولیه بهبود یافته است به لطف برخی از مسائل قبلی از جمله کسانی که از IRCTC که در حال انجام کار فوق العاده خوبی در ثبات نسبی بازار بورس. و زمانی که شرکت مادر خوب است (SBI در این مورد) تقاضا خواهد شد به صورت خودکار ایجاد شده,” او می گوید.

SBI Cards IPO subscription category

SBI کارت IPO اشتراک رده

(منبع تصاویر: محور اوراق بهادار گزارش)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>