بازی با غرور و شور و شوق در برابر انگلستان: پاکستان فن پیام به تیم

پاکستان 2019 جام جهانی مبارزات انتخاباتی ممکن است به پایان رسید و در دل شکستگی با این تیم از دست رفته در نیمه نهایی نقطه بر اساس تحتانی خود را خالص اجرا-نرخ احتمالی نایب نیوزیلند اما طرفداران خود را’ واکنش ها به تیم ضرر و زیان منجر به گنجینه ای از محتوای ویروسی در رسانه های اجتماعی دسته.

بررسی آزمون ICC قهرمانی, آخرین اخبار و جدول امتیاز اینجا

یکی از معروف بیشتر آنهایی که شد تصویر یک فن به نام Sarim اختر ایستاده با دست خود را بر روی باسن خود و پوشیدن نا امید نگاه در چهره خود را در حالی که تماشای پاکستان را درهم و برهم عملکرد در این زمینه در برابر استرالیا.
 

هیات کریکت پاکستان (PCB) توییتی تصویری از Sarim شروع می شود که او با پوشیدن همان لباس به عنوان او در روز مسابقه و ایستاده با همان بیان و مطرح. اما پس از آن او می شکند به یک لبخند و می گوید: “Arey yaar! بس kar! Ek سال ho gaya! (توقف آن شده است از یک سال!)”

“تیم پاکستان باید به انگلستان می آیند برای یک سری تست! وای چه هیجان انگیز! خوب یک پیام ساده برای پاکستان بازی با غرور و شور و شوق. آخرین باری که ما تا به حال کشیده شده این سری و این بار ما را به نفع خود. با یک پیام ساده اگر توپ خارج کردن اجازه دهید آن را برو!” او می گوید: خوش.

پاکستان سه سری تست در انگلستان شروع می شود در آگوست 5 و برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در آگوست 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>