‘لطفا’: همین Furner jnr جایزه نهایی هفته دادخواستی به افسانه بابا


Tribute will be paid in round one to the inaugural Canberra Raiders coach Don Furner snr.

ادای احترام پرداخت خواهد شد در یک دور به مراسم تحلیف کانبرا اظهارات مربی دان Furner snr. اعتبار:AAP

کانبرا مقامات وزن چگونه بهترین به افتخار باشگاه آیکون همین Furner قبل از روز جمعه دور یک برخورد در برابر ساحل طلا از جمله برنامه های ویژه ادای احترام به مهاجمان بزرگ در نیوجرسی.

Furner را نیز همین است مفصل برای اولین بار چگونه 88 ساله بود دچار سکته مغزی در فینال هفته و می ترسید پدرش را نمی بیند معشوق خود اظهارات ویژگی در طولانی سر رسیده decider برابر خروس.

که از لیگ راگبی با حضور Furner مراسم تشییع جنازه روز پنجشنبه در پایتخت کشور از جمله Wayne بنت و اخیر کانبرا تالار افتخارات مشمول Craig Bellamy.

Furner شد مبتلا به زوال عقل یک دهه پیش و همین jnr گفت: این یک معجزه بود پدر خود را از دست دادن نیست نبرد با بیماری افتضاح پنج ماه پیش از آن.

تبلیغات

“او تا به حال یک سکته مغزی بزرگ نهایی هفته, اما آنها مطمئن نبودند این بود که یک سکته مغزی در زمان” Furner گفت: خورشید-هرالد. “کارکنان [در خانه سالمندان] به ما گفت که او ممکن است آن را. این بود که خیلی زود در هفته و من به یاد داشته باشید, “لطفا نه این هفته پدر و لطفا نگه دارید و بر روی’.

“من در واقع گفت: این در مداحی: ‘ما تا به حال ساخته شده آن را به یک فینال بزرگ در 25 سال پس لطفا از طریق این هفته, پدر, به خاطر همه’.

“او در یک خانه سالمندان یک بیمارستان پس از آن در زمان کمی طولانی تر برای پزشکان متوجه او دچار سکته مغزی. او بعد از تثبیت در آن هفته اما احساس او می تواند رفته اند در هر زمان اما او برگزار شد – او را برای یکی دیگر از پنج ماه است.

Don Furner suffered a stroke during grand final week and there were fears he would not make it to the decider.

همین Furner دچار سکته مغزی در فینال هفته و ترس وجود دارد او نمی خواهد آن را به decider.اعتبار:SMH بایگانی

“او نمی خواهد شناخته شده اند آنچه اتفاق افتاده بود در فینال. تلویزیون شده اند و او شناخته شده اند که آنچه در آن بود, اما من نمی توانستم به او گفت: بعد از بازی, ‘آیا شما با دیدن این ؟” یا ” چه شما فکر می کنم که تصمیم؟’ او نمی خواهد شناخته شده اند.”

آن شده است یک گردباد هفته برای Furner که farewelled پدرش روز بعد از افتتاح باشگاه جدید 19 میلیون دلار با عملکرد بالا که در مرکز پر جنب و جوش حومه Braddon و با حضور باشگاه های نجومی راه اندازی.

Furner وجود دارد گفت: هنوز هم فکر بودن با توجه به چگونه به بهترین اذعان پدرش با مقامات توصیه همین snr شامل می شود در بازیکنان کشباف. چیزی مشابه انجام شد برای دیر Les مک اینتایر Furner همسر بود که دیگر نیروی محرکه راه اندازی ماشین سبز.

این باشگاه همچنین متعهد به جمع آوری کمک مالی درخواست تجدید نظر پس از منطقه سیل در bushfires در طول تابستان است.

در ضمن Furner سپاسگزار Curtis اسکات در امان بودن کنار تحت NRL هیچ گسل ایستاده-پایین حکومت را به عنوان مرکز حقوقی تیم همچنان به تلاش و پلیس به رها کردن یک استرالیا روز آخر هفته حمله به شارژ.

حتی اگر اسکات است که محکوم به کمتر اتهام از جمله اقدام زشت یا توهین آمیز شیوه خورشید-هرالد درک NRL هنوز هم تعلیق اسکات برای یک تعداد انگشت شماری از بازی ها.

Furner نمی خواهد حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق می افتد به اسکات است که با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مارس 20, اما گفت: “امیدوارم آن بوده است عظیم بیداری برای او.”

اظهارات داده شده است یک فرصت بزرگ توسط امثال رفتن یکی بهتر از این سال و برنده شدن خود را عنوان برای اولین بار پس از سال 1994.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>