ساعت مودی مورد بحث Covid-19 وضعیت می گوید: 10 متحده به حساب 80% موارد

نارندرا نخست وزیر اشاره کرد که روز سه شنبه 10 متحده حساب برای بیش از 80 درصد از فعال Covid-19 موارد و تأکید کرد اگر این ویروس را شکست داد در این کشورها و سپس این کشور را نیز پیروز در مبارزه با این بیماری همه گیر.

در یک ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد این 10 ایالت از جمله Bihar, Uttar Pradesh, Punjab, Andhra Pradesh, Maharashtra و تامیل نادو مودی گفت: میزان بهبودی رفته است که او اضافه کرد: به این معنا بود که دولت تلاش کرده اند ثابت می شود موثر است.

مرکز و ایالات متحده شده اند قادر به کار به عنوان یک تیم در مبارزه با Covid-19, او گفت:.

“تجربه ما تا کنون است که مهار, تماس, ردیابی و نظارت موثر ترین سلاح در برابر همه گیر با کارشناسان این دیدگاه که اگر موارد مثبت شناسایی می شوند در عرض 72 ساعت از شروع و سپس عفونت بدن افت می کند به حد زیادی” نخست وزیر گفت.

مودی گفت: این ماده از رضایت است که متوسط نرخ مرگ و میر در هند است رفتن به پایین و اشاره کرد که از آن شده است بسیار کم و در مقایسه با متوسط جهانی است.

رئیس وزرای آندرا پرادش, Karnataka, Tamil Nadu, West Bengal, Maharashtra, پنجاب, Bihar, Gujarat, Telangana و اوتار پرادش دعوت شدند به صورت مجازی را تامین کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>