ساعت مودی آتش سوزی salvos در مخالفت رهبران dubs Rahul به عنوان “tubelight’

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه در زمان تکرار حفاری در رهبران اپوزیسیون از جمله راهول گاندی از کنگره بخواهد لقب را به عنوان “tubelight” گفت که آن را در زمان او 30-40 دقیقه برای پاسخ دادن به سخنرانی خود در Lok سبها.

بدون نام بردن از راهول گاندی مودی در پاسخ خود به بحث و گفتگو در آدرس ریاست جمهوری با اشاره به کنگره رهبر نظرات او تا به حال گزارش شده در مورد “ضرب و شتم جوانان مودی با چوب بیش از فقدان شغل” و گفت که افزایش تعداد Surya Namaskars (یک ورزش یوگا) به طوری که پشت خود را می تواند تحمل چوب.

“در 70 سال بدون رهبر کنگره تا به حال تبدیل شدن به خود کافی است. من شنیده ام یک رهبر مانیفست دیروز. او گفت: “ما ضرب و شتم مودی با چوب در شش ماه. من می توانید تصور کنید که این یک مشکل است چشم انداز به طوری که آن را شش ماه برای آماده سازی.

“در این شش ماه من را انجام خواهد داد بیشتر surya namaskar به طوری که پشت من آماده است برای ضرب و شتم…من قرار گرفته اند به موارد نقض حقوق بشر در 20 سال گذشته من را به خودم gaali-اثبات (سوء استفاده-proof) و همچنین danda-اثبات (چوب ضد),” مودی گفت.

زمانی که راهول گاندی از نشستن و سوال مودی در موضوع unemployement مودی گفت که او منتظر بود برای کنگره رهبر reactoin اما آن را در زمان او 30-40 دقیقه.

“من شده اند صحبت کردن برای 30-40 دقیقه اما آن را در این زمان طولانی برای زمان برای رسیدن به. بسیاری از tubelights هستند مثل این” مودی گفت: باعث حاکم NDA اعضای پشت سر هم به خنده.

مودی که در یک شوخ, خلق و خوی, زمان چندین حفاری در کنگره رهبر Adhir Ranjan Chowdhury برای اغلب در حال افزایش از صندلی خود و قطع او گفته است که انتشار “تناسب هند’ کمپین از دولت در مجلس.

در پاسخ به Chowdhury در موضوع unemployement مودی گفت که او را حل و فصل unemplyement در کشور اما نه خود و حزب خود را.

به عنوان به زودی به عنوان نخست وزیر مودی وارد Lok سبها محل او استقبال BJP اعضای با بالا بردن شعارهای ‘Jai Shri Ram’ که کنگره در پاسخ ‘Mahatama گاندی Zindabad’ و ‘Mahatama گاندی Amar راه’.

در پاسخ به کنگره رهبر شاشی Tharoor انتقاد از دولت مودی پیشنهاد کرد که Tharoor باید برخی از نرم گوشه کشمیر afterall او “در قانون” از منطقه با اشاره به اواخر خود را همسر Sunanda پوشکر.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر