ساعت نارندرا مودی اعلام PM-مراقبت صندوق برای مبارزه با شیوع کروناویروس

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه اعلام کرد که ایجاد یک کمک و وضعیت اضطراری صندوق امداد که در آن مردم می توانند کمک و کمک به دولت در مبارزه با کروناویروس.

نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق خواهد شد یک راه طولانی در ایجاد یک سالم هند گفت در توییتر.

“مردم از تمام جنبه های زندگی ابراز تمایل خود را برای کمک به هند در جنگ علیه COVID-19” او گفت:, و اضافه کرد این صندوق است تشکیل شده است احترام آن روح.

“این است که من درخواست تجدید نظر به همکار من سرخپوستان با مهربانی کمک به PM-مراقبت صندوق. این صندوق را نیز تهیه و پخش ناراحت مواقع اگر آنها رخ می دهد در زمان پیش” او گفت:.

بیانیه ای که در وب سایت رسمی خود گفت: در حالی که نخست وزیر است که رئیس جدید اعتماد خیریه و اعضای آن عبارتند از: وزیر دفاع (Rajnath Singh), صفحه اصلی, وزیر (Amit Shah) و وزیر دارایی (Nirmala Sitaraman).

در هندوستان مانند سایر نقاط جهان گسترش coronavirus شده است نگران کننده است و نما شدید بهداشتی و اقتصادی برای انشعابات کشور ما آن را گفت.

دفتر نخست وزیر دریافت کرده است خود به خود و بی حد و حصر, درخواست برای کمک های مالی برای حمایت از دولت در پی این اورژانس است.

“پریشانی شرایط اعم از طبیعی و یا در غیر این صورت تقاضا سریع و اقدام جمعی برای کاهش درد و رنج کسانی که تحت تاثیر کاهش/کنترل آسیب به زیرساخت ها و ظرفیت ها و غیره” بیانیه ای گفت:.

نگه داشتن در ذهن نیاز به داشتن یک ملی اختصاص داده شده صندوق با هدف اصلی مقابله با هر نوع اضطراری یا پریشانی وضعیت مانند مطرح شده توسط COVID-19 همه گیر و به منظور کمک به آسیب دیده های عمومی خیریه اعتماد تحت نام’Prime وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق’ (PM مراقبت صندوق)’ راه اندازی شده است, آن را گفت.

“ساعت نارندرا همواره اعتقاد و نشان داده شده است در اقداماتی که مشارکت عمومی است موثر ترین راه برای کاهش هر موضوع و این در عین حال یک مثال دیگر. این صندوق قادر خواهد ساخت میکرو-کمک های مالی به عنوان یک نتیجه است که تعداد زیادی از مردم قادر خواهد بود برای کمک با کوچکترین فرقه” بیانیه ای گفت:.

مردم می توانید ببینید www.pmindia.gov.in به سهم خود با استفاده از کارت های اعتباری و بدهی آپی خالص بانکی و یا RTGS نفت آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>