جیب.سازمان دیده بان استخدام سابق دیزنی Exec دنی Spronz به سر اروپا برای بچه-شرکت رسانه

بچه های متمرکز digital media company جیب.سازمان دیده بان در آن گسترش بین المللی — دارای شنود گذاشته سابق دیزنی اجرایی دنی Spronz برای نظارت بر عملیات کسب و کار برای اروپا و خاورمیانه و آفریقا است.

Spronz مستقر در خارج از جیب.سازمان دیده بان جدید دفتر لندن به عنوان مدیر عامل EMEA مسئول تمام عملیات کسب و کار, تبلیغات, فروش محصولات مصرفی صدور مجوز و محتوای فروش در منطقه است. قبل از پیوستن به این شرکت در ماه گذشته Spronz شد VP دیجیتال مشارکت و تاثیر گذار در بازاریابی برای EMEA در شرکت والت دیزنی است.

Spronz گزارش به جیب.سازمان دیده بان رئیس درآمد افسر سنگ نیومن. این شرکت تاسیس شد در سال 2017 توسط مدیر عامل Chris M. Williams, که همچنین یک سابق exec با دیزنی آنلاین و ساز استودیو.

“میزان تقاضا برای کودکان برنامه نویسی از بزرگترین ستاره ها و سازندگان توسط نسل آلفا در سراسر EMEA و دیگر سرزمین های غربی نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش و جیب.سازمان دیده بان منحصر به فرد قرار برای پر کردن این نیاز” Spronz اظهار نظر.

جیب.سازمان دیده بان است که از یک استودیو که ایجاد فرانشیز یوتیوب با ستاره ها و شخصیت های. این مشارکت معاملات با سازندگان از جمله رایان جهان, محبوب ترین بچه های کانال در یوتیوب.

محبوب ترین ها در انواع

همراه با Spronz استخدام جیب.سازمان دیده بان اعلام کرد با همکاری شرکت مخابراتی اتصالات بزرگترین اپراتور مخابراتی در خاورمیانه برای توزیع این شرکت را تخته سنگ های برنامه نویسی از جمله “رایان رمز و راز Playdate,” “Ryan جهان” ویژه و “HobbyKids ماجراهای” در e-Junior, Etisalat بالا درهم بچه های کانال تلویزیون. جیب.سازمان دیده بان قصد دارد به رول از مصرف کننده جدید محصولات بر اساس نشان می دهد در خاک در نیمه دوم سال است.

جیب.سازمان دیده بان نیز امضا هلند مبتنی بر خالق و خانواده اش Jason صحبتهای خود استعداد فهرست. اولین تولید 2015, Jason Vlog کانال یوتیوب به 9.4 میلیون مشترک و 2.9 میلیارد طول عمر views. جیب.تماشای برنامه های کار با جیسون صحبتهای به توسعه یک سری انیمیشن برای راه اندازی این سال با اجرای مصرف کننده محصولات بازی ها و دیگر شاخه های به دنبال.

سرمایه گذاران در کالور سیتی, کالیفرنیا.-بر اساس جیب.سازمان دیده بان عبارتند از: Viacom, Greycroft سوم, موج, دیجیتال, UTA, رابرت داونی جونیور (از طریق تیم داونی) و جان لاندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>