پلیس تظاهرات در هائیتی کاخ ریاست جمهوری نوبت مرگبار

صادر شده در:

هائیتی پلیس خواستار شرایط کاری بهتر به ضرب گلوله ارتش ستاد در روز یکشنبه به کشته شدن دو نظامی و زخمی شدن ده, بیشتر, دفاع, وزارت, گفت, باعث, دولت برای انصراف از آینده کارناوال.

تبلیغات

در بیانیه صادر شده یکشنبه شب دولت گفت: آن را تا به حال مشاهده شده “با نگرانی و ترس که با تروریسم حاکم در برخی از شریان Port-au-Prince منطقه شهری.”

به منظور جلوگیری از “قتل عام… این تصمیم گرفته شده است تا به لغو این کارناوال” بود که به جای برنامه ریزی شده روز سه شنبه در بیانیه ای گفت:.

گزارش های رسانه ها گفته بود شش نفر زخمی شدند در این حمله در Port-au-Prince آنچه وزارت گفته بودند که افراد مسلح با پوشیدن ماسک.

“ما تحت محاصره است. ما که زیر آتش با انواع سلاح — تفنگ پرتاب بطری آتش زا پرتاب گاز اشک آور” گفت: به طور کلی Jodel Lessage.

او گفت که سربازان بازگشته بود آتش, اما انجام نمی دهد آسیب و تلفات, و نه می تواند او می گویند که چگونه بسیاری از مردم در ستاد و ارتش در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری در زمان حمله.

وضعیت زمان باقی مانده به شب سقوط کرد در این شهر است.

برای ماه هائیتی پلیس شده اند خواستار شرایط کاری بهتر در خصوص حق تشکیل اتحادیه بنابراین به عنوان برای اطمینان از شفافیت در مذاکرات با پلیس سلسله مراتب است.

در هفته گذشته برخی از افسران در زمان به خیابان مسدود کردن آنها و تنظیم خودرو را به آتش کشیدند.

رئیس جمهور Jovenel Moise اعلام کرد اقدامات طراحی شده برای سهولت بحران از جمله ایجاد یک صندوق جبران خسارت خانواده های پلیس که مرگ در حین انجام وظیفه و یک صندوق برای ارائه افسران با بیمه.

هائیتی شاهد افزایش آدم ربایی برای گرفتن باج از ابتدای سال و نیروهای بین المللی مستقر در باندهای جرم و جنایت است که به طور منظم راه اندازی موانع در هائیتی بزرگراه.

بی بضاعت کشور کارائیب نیز گریبانگیر شده توسط یک بحران سیاسی برای بیش از یک سال است که مردم خواستار استعفای Moise.

پس از به قدرت رسیدن در ماه فوریه سال 2017 Moise مواجه شده است و خشم اپوزیسیون جنبش است که حاضر به رسمیت شناختن پیروزی خود را در انتخابات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مشکوک. Moise نیز به فساد متهم کرد.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>