پلیس در سیدنی moneyed نوک شمالی شده اند “هولناک” با تماس در مورد صاحبان خانه برای تعطیلات خرج عید پاک در ساحل, خانه پس از Berejiklian وزیر همین Harwin جریمه شد $1,000 برای بازدید از خود را مروارید ساحل املاک و پس از آن استعفا داد.

“ما نمی تواند نگه دارید تا گفت:” یک افسر از سواحل شمال پلیس منطقه دستور صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

“ما در حال گرفتن بسیاری از تماس [با مردم گفت:] خانه همسایه است که فقط در یک خانه تعطیلات و آنها در اینجا برای عید یا تعطیلات مدرسه وزیر رو خوب پس باید او!”

Locals say people have arrived in "droves" to stay at holiday homes at Palm Beach.

مردم محلی می گویند مردم باید وارد “خیل” به ماندن در خانه های تعطیلات در پالم بیچ.اعتبار:Dominic Lorrimer

منبع دیگری گفت: خورشید-هرالد پلیس بودند که “به طور مداوم” تماس با اتهامات تعطیلات خانه بازدید کنندگان در پالم بیچ. “ما تا به حال بیش از چند تماس” افسر گفت.

تبلیغات

مقامات التماس برای مردم به ماندن در خانه عید پاک این آخر هفته طولانی و صدور صورت حساب آن را به عنوان یک مقطع مهم در مبارزه با کروناویروس. توده سفر آخر این هفته اجرا می شود خطر ابتلا به لغو این کشور از پیشرفت در کاهش جدید COVID-19 موارد است.

بالا و پایین دولت معمولا تاب سواحل گردشگران داخلی بودند تا حد زیادی دور ماندن با خانه های تعطیلات و کاروان پارک در ساحل مرکزی, Byron Bay, Blue کوه ها و سواحل جنوبی آرام.

Police pull over a car on Ocean Road at Palm Beach. The government has asked that people stay at their primary residence over the Easter long weekend due to the coronavirus.

پلیس جلو ماشین را در جاده اقیانوس در ساحل نخل. دولت خواسته است که مردم به ماندن در محل اقامت اولیه خود را در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی با توجه به کوروناویروس. اعتبار:Dominic Lorrimer

اما برخی از گردشگران داخلی باید ادامه با پخش آدم اسپنسر انفجار افرادی که تا به حال سمت چپ سیدنی در سرپیچی از ممنوعیت غیر ضروری سفر.

آقای اسپنسر توییتی در روز شنبه که به طور معمول آرام ساحل در نزدیکی خانه اش کمتر از دو ساعت از سیدنی شده بود هولناک با “ده ها تن از Airbnb گردشگران داخلی”.

“دیدم معمول مشکوک Airbnb خانه با ماشین های جدید کشیدن تا همه دیروز” آقای اسپنسر در توییتر نوشت. “بچه ها همان سنین به عنوان معدن که من هرگز دیده می شود در مدرسه. برچسب برای برجسته سیدنی مدارس خصوصی در محدوده Rovers …”

NSW Police Commissioner میک فولر هفته گذشته گفت که مردم باید در مستند تنها ترک برای محدود لیست ملزومات از جمله غذا و دارو و کار است که نمی توان از راه دور خود را در “اصلی صفحه اصلی” افزود که رفتن دور برای عید پاک نمی شد یک دلیل معتبر به ترک خانه.

با وجود این دولت درخواست پالم بیچ محلی گفت که آنها تا به حال دیده می شود هجوم گردشگران داخلی و آمدن مردم به ماندن در خانه دوم.

گرتل پاکر سابق بهداشت اجرایی شین موران بازنشسته فروشنده ماشین لوری ساتون و قوها رئیس اندرو Pridham در میان کسانی که خود را weekenders در منحصر به فرد در حومه.

هیچ پیشنهاد که هر یک از این افراد در پالم بیچ بیش عید پاک یا مسخره اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

صحبت کردن به خورشید-هرالدیک کارگر در مجلل پالم بیچ شراب فروشگاه گفت که weekenders بودند در پالم بیچ در droves.

“این یک جامعه کوچک ما تشخیص اکثر مردم محلی و افرادی که به اینجا می آیند در همه زمان ها” عضو هیات خبر داد. “این آخر هفته با عید پاک, شده است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم تا اینجا. وجود دارد مقدار مضحک و آن را مانند نرمال تعطیلات مدرسه و یا یک آخر هفته طولانی, اما آنها قطعا در اینجا در تعطیلات آخر هفته به خصوص در این آخر هفته.”

در سراسر جاده در معروف نوار شن و ماسه و ده ها تن از خوانندگان شلوغ بر روی یک پا امواج و شورای زندگی پاسداران هشدار داد رهگذران که آنها خواهد بود جریمه توسط پلیس اگر آنها درنگ بیش از حد طولانی و در طول روز مشخص شده و بینام و ماشین پلیس سوار بالا و پایین اقیانوس جاده.

برتر Gladys Berejiklian روز شنبه به خواست ساکنان به ماندن در خانه باقی مانده از تعطیلات آخر هفته طولانی از جمله عید پاک یکشنبه هنگامی که مردم معمولا جمع آوری در مکان های عبادت و یا با خانواده.

“هیچ کس به ترک خانه مگر اینکه آن را برای یک هدف ضروری است که خط پایین” او گفت:.

Ms Berejiklian گفت: افراد نباید از حضور در مراسم مذهبی و یا جمع شدن برای عید پاک یا عید فصح در این آخر هفته. “متاسفانه خانواده نمی توانند با هم در خانواده یا,” او گفت:. “این چیزی است که من واقعا می خواهم به استرس است.”

دارن چستر فدرال وزیر امور کهنه و عضو Gippsland توییتی در روز پنج شنبه که او متوقف شده بود توسط NSW Police نزدیکی Cooma و از او پرسید که چرا او رفت و آمد بود.

“من ویکتوریا تعداد صفحات شده باید یک به دور,” او نوشت. “خوب برای دیدن پیام به ماندن در خانه’ است که actioned – من به زودی وجود خواهد داشت.”

آفتاب-هرالد تماس NSW Police نظر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de