پلیس می گویند حداقل 10 کشته در کانادا جرم تیراندازی


Enfield, Nova Scotia: پلیس کانادا گفت: حداقل 10 نفر کشته شدند پس از 51 سال, پیر مرد رفت و در یک تیراندازی داد و بیداد در سراسر بخش شمالی استان نوا اسکوشیا.

این مرد شناسایی شد که گابریل Wortman. او دستگیر شد و توسط پلیس سوار سلطنتی کانادا در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia, شمال غرب مرکز شهر هالیفاکس است. پلیس بعد از آن اعلام کرد که او فوت کرده است.

Royal Canadian Mounted Police officers prepare to take a suspect into custody at a gas station in Enfield, Nova Scotia on Sunday.

Royal Canadian Mounted Police officers آماده برای گرفتن یک مظنون را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در روز یکشنبه. اعتبار:AP

“در بیش از 10 نفر کشته شده اند” RCMP رئیس سرپرست کریس چرم گفت. “ما اعتقاد داریم آن را به یک نفر که مسئول همه این قتل و این که او به تنهایی نقل مکان کرد و در سراسر بخش شمالی استان و متعهد آنچه به نظر می رسد چندین قتل.”

برایان Sauve, رئیس پلیس ملی فدراسیون اتحادیه اروپا گفت: یک افسر پلیس در میان کشته شدگان در تیراندازی و دیگری مجروح شد.

تبلیغات

پلیس ارائه نشده است انگیزه برای حمله است. اواخر صبح وجود دارد و نیمی از خودروهای پلیس در صحنه است. پلیس زرد نوار محاصره پمپ گاز و بزرگ نقره ای رنگی SUV بررسی شده بود توسط پلیس.

شاهدان دیدم بدن دروغ گفتن در ایستگاه گاز است. پلیس بلافاصله اظهار نظر در مورد هویت.

این حادثه آغاز شده در مناطق روستایی شهر Portapique با پلیس مشاوره ساکنان برای قفل کردن خانه های خود و ماندن در زیرزمین.

چندین ساختمان در آتش سوزی گزارش شده توسط ساکنان و همچنین, اما پلیس نمی بلافاصله تایید جزئیات.

“من هرگز تصور نمی کرد زمانی که من به رختخواب رفت شب گذشته که من را از خواب بیدار به خبری وحشتناک است که یک تیرانداز فعال بود در شل در نوا اسکوشیا” نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل. “این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

او گفت: این یک کار اضافی “بار سنگین” در میان تلاش های حاوی جدید کروناویروس که پلیس اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر بعد.

پلیس اعلام کرد در اوایل روز یکشنبه مشکوک بود رانندگی یک ماشین است که شبیه به یک وسیله نقلیه پلیس و با پوشیدن لباس پلیس, اما بعدا گفت که او “اعتقاد به رانندگی یک نقره شورلت SUV” سفر عازم جنوب در بزرگراه. آنها گفتند: او نه یک RCMP کارمند یا مامور.

بدنی لیزا Croteau یک نماینده با استانی نیرو گفت: پلیس موفق به دریافت یک تماس در مورد “یک فرد با سلاح گرم” در حدود 10.30 بعد از ظهر روز شنبه و تحقیقات “تکامل یافته به فعال تیراندازی تحقیقات”.

“قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک,” نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

کریستین میلز یکی از ساکنان این شهر گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای شهر کوچک با مسلح افسران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم.

“من احساس می کنم بهتر است در حال حاضر به می دانم که او را در بازداشت” میلز گفت. “این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را.”

تام Taggart, یک نماینده مجلس که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه متزلزل شده است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام جامعه و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه در نزدیکی مستند منطقه است.

Croteau تایید یک صدای جیر جیر وجود دارد گفت: “چند قربانیان” اما می تواند با ارائه یک شماره و یا می گویند که آیا هر نفر کشته شده اند.

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

میلز همچنین گفت که Wortman شناخته شده بود به صورت محلی به عنوان یک denturist که تقسیم وقت خود را بین اقامت در هلیفکس و اقامت در Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری.

Taggart توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی. او گفت: Wortman متعلق به برخی دیگر از خواص بود و معتقد به تقسیم وقت خود را بین Portapique و کسب و کار خود را در درتموته.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>