پلیس شلیک مرد مرده در لندن پس از ‘تروریستی مرتبط با’ سلاح سرد

صادر شده در: بروز رسانی:

پلیس بریتانیا روز یکشنبه از کشته شدن یک مرد در لندن با پوشیدن “جعل دستگاه” و مشکوک از سلاح سرد دو نفر ترک یکی از آنها با تهدید کننده زندگی صدمات در یک “اسلامگرای مرتبط با:” حادثه تروریستی.

تبلیغات

پلیس متروپولیتن گفت: مسلح ماموران بلافاصله “به عنوان بخشی از یک فعال مبارزه با تروریسم عملیات” زمانی که آنها به ضرب گلوله مهاجم که مرده اعلام شد و در صحنه های شلوغ جنوب لندن خیابان بسته بندی شده با یکشنبه خریداران.

یک شاهد عینی توضیح داده شده دیدن یک مرد “با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را” در حال فرار از دست پلیس قبل از آنها آتش گشودند.

یکشنبه وقایع در Streatham یک تا حد زیادی مسکونی محله در پایتخت آمد و بیش از دو ماه پس از محکوم تروریستی در اوایل از زندان آزاد شد توسط پلیس در لندن, پل, پس از او چاقو دو نفر را به مرگ.

دولت در پاسخ اعلام جملات طولانی برای تروریسم جرائم پایان دادن به آزادی های اولیه و افزایش در مبارزه با تروریسم پلیس بودجه در سال مالی است.

آخرین حمله آشکار در حدود 2:00 pm (1400 به وقت تهران) در Streatham بالا جاده مشغول شاهراه اندود شده با مغازه ها.

این ملاقات گفت: یک دستگاه پیدا شد بسته به گمان بدن و پس از cordons قرار داده بودند در محل “آن را به سرعت ایجاد شده است که این جعل دستگاه”.

“این حادثه به سرعت اعلام یک حادثه تروریستی و به اعتقاد ما آن را به اسلامگرای مرتبط با:” پلیس گفت:.

سه قربانی گرفته شده بودند به بیمارستان های محلی با یک وضعیت “زندگی” و یک زن به عنوان دریافت غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

دوم زن را دریافت جراحات جزئی در نظر گرفته شده که ناشی از شیشه پس از تخلیه از پلیس اسلحه گرم.

نخست وزیر بوریس جانسون تشکر از خدمات اورژانس برای پاسخ خود را. “افکار من با مجروح و همه کسانی که تحت تاثیر” او گفت:.

شهردار لندن صادق خان افزود: “تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق خواهد شد.”

‘کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی’

AFP خبرنگاران در صحنه گفت: بالا خیابان مسدود شده بود با پلیس نوار با اتوبوس های پشتیبان در خارج از کمربند به عنوان یونیفورم افسران پلیس نگه عمومی به دور است.

هلیکوپتر دور سربار.

یکی از شاهدان عینی که نخواست فاش شود گفت: بریتانیا مطبوعات داخلی انجمن اخبار آژانس که او را دیدم چشمگیر حوادث گشوده است.

“من تو را دیدم یک مرد با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را در حال تعقیب توسط چه من فرض بود undercover افسر پلیس به عنوان آنها در لباس غیر نظامی” او گفت:.

“مرد شد و سپس به ضرب گلوله. من فکر می کنم من شنیده ام سه عکس تفنگ, اما من کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید.”

این شاهد عینی گفت که او پس از آن پناه در یک کتابخانه به عنوان دیگر عابران زد به فروشگاه های نزدیک.

تایید نشده فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی مسئله را به تصرف برخی از این حادثه نشان داد مسلح با ماموران پلیس در اطراف یک مرد دروغ گفتن بر روی زمین در Streatham جاده بالا است.

آنها سپس به طور ناگهانی به دور نقل مکان کرد, اصرار تماشاچیان به حرکت به عقب به عنوان دیگر وسایل نقلیه اضطراری در صحنه وارد شدند.

یکی دیگر از شاهدان عینی که به کمک های اولیه به یکی از قربانیان گفت LBC رادیو او شنیده ام آنچه او فکر یک ماشین backfiring و سپس دو و احتمالا سه مسلح افسر پلیس.

“من نمی دانستم در آن زمان من خواهد بود جاروب در یک حادثه تروریستی. من فکر کردم این بود که کسی که تا به حال shoplifted یا مردم larking اطراف,” او اضافه شده است.

او با استفاده از یک پتو روی یکی از قربانیان مجروح به عنوان کمپرس روی زخم های خود را در حالی که کمک های اولیه با تجهیزات آورده بود از نزدیک داروخانه, او گفت:.

نیروی کشنده

محلی حزب سبز مشاور و ملی حزب سبز co-رهبر Jonathan Bartley به نام حادثه یک “مطلق انحراف”.

او گفته است که منطقه “بسیار امن جامعه با تنوع فوق العاده”.

پلیس سابق تاکتیکی سلاح گرم مشاور اندی, مو قرمز, گفت که خیلی زود به گمان اینکه مرد مرده شده بود و تحت نظارت است.

پلیس بریتانیا نیست و به طور معمول حمل سلاح گرم اما مسلح واحد می تواند تصمیم خود را برای استفاده از نیروی مرگبار.

“اگر آنها باور دارند که وجود یک تهدید برای زندگی… تنها راه برای مقابله با آن استفاده از سلاح گرم گفت:” LBC رادیو.

بریتانیا کاهش داد و این کشور را تهدید تروریسم سطح از “شدید” به “قابل توجه”—هشدار یک حمله تروریستی است “به احتمال زیاد” به جای “بسیار به احتمال زیاد در اوایل ماه نوامبر به پایین ترین رتبه در بیش از پنج سال است.

وجود دارد که پس از دو ترور حوادث در پایتخت.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر