دستیار Sub بازرس در دست خرد کردن و دو نفر دیگر از مقامات پلیس مجروح شدند که یک گروه از مردم به اتهام حمله و آنها را در پنجاب پاتیالا منطقه در روز یکشنبه کشته شده است.

یک گروه از چهار-پنج ‘Nihangs’ (سیک ها مسلح با سلاح های سنتی و لباس پوشیدن و در سست آبی) در سفر بودند در یک وسیله نقلیه و از آنها خواسته شد به توقف در سبزی بازار مندی مقامات هیئت مدیره در حدود 6.15 am گفتند.

“از آنها خواسته شد به نشان می دهد (حکومت نظامی) عبور می کند. اما آنها سوء خودرو در برابر دروازه و موانع قرار داده وجود دارد,” سرپرست ارشد پلیس Patiala Mandeep سینگ Sidhu گفت.

این گروه سپس با حمله به پرسنل پلیس در وظیفه او گفت:.

“یک ASI را (دستیار Sub بازرس) دست خرد کردن با شمشیر است. یک ایستگاه خانه افسر Sadar پاتیالا و رسمی دیگر دچار صدمات اسلحه در این حمله” Sidhu گفت.

ASI شناسایی به عنوان Harjeet سینگ بود با عجله به Rajindra بیمارستان که در آن از او با اشاره به PGIMER در Chandigarh.

این Nihangs فرار از صحنه پس از حمله SSP گفت.

پلیس گفت که آنها بعد از آن زمان پناهگاه در یک gurdwara مدیریت آنها در Balbera روستای منطقه.

چند تیم از پلیس به رهبری Sidhu شده اند deputed به Nihangis از محل آنها گفت جنبش مردم در اطراف gurdwara متوقف شده است.

پنجاب مدیر کل پلیس Dinkar Gupta توصیف این حادثه به عنوان تاسف و گفت: Nihangs خواهد بود دستگیر شد به زودی.

“در یک حادثه ناگوار صبح امروز یک گروه از Nihangs مجروح شدن چند افسر پلیس و یک مندی هیئت مدیره رسمی در سبزی مندی پاتیالا. ASI Harjeet سینگ که دست رو قطع رسیده PGI Chandigarh” گوپتا توییتی.

“من صحبت به مدیر PGI که deputed جراحان پلاستیک از PGI برای عمل جراحی که فقط آغاز شده است. این Nihang گروه دستگیر خواهد شد و بیشتر اقدام صورت گرفته به زودی,” او گفت:.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Gputa گفت: “ممنون به PGI به صورت کامل پشتیبانی می کند. مدیر PGI به من می گوید که عمل جراحی در حال حاضر آغاز شده توسط 2 ارشد جراحان است که خود را بهترین. همه ما دعا به Waheguru خود را برای بهبودی کامل!”

این حادثه زمانی صورت گرفت که محدودیت در محل در کشور به دلیل شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im