‘سیاسی صحت در استروئید’: پرت اصلی تولد کیک ممنوعیت نتیجه معکوس


تلاش یک پرت اولیه مدیر مدرسه به ممنوعیت کیک در تولد دارای نتیجه معکوس پس از دولت پا به قرار دادن سیاست در انتظار نگه داشته در پی هتک حرمت شد.

این حرکت توسط تاکستان گرو اولیه مدیر مدرسه گلن Purdy شد chided توسط هر دو طرف از سیاست, با, WA, وزیر آموزش و پرورش شکایت Ellery ابراز حمایت او از تولد درمان و رهبر مخالفان لیزا هاروی برچسب حرکت “صحت سیاسی در استروئید”.

A principal decided a cupcake ban was the best way forward.

اصل تصمیم گرفت یک نوعی کیک کوچک بان بود و بهترین راه رو به جلو.اعتبار:Simone de اوج

این Ellenbrook مدرسه توجه داشته باشید به پدر و مادر مطرح ابرو بعد از گفتن آنها مدرسه اجرایی شده بود و آگاه از افزایش تعداد دانش آموزان مبتلا به آلرژی غذایی و عدم تحمل به تنوع فرهنگی و باورها و سنت ها از آن فرهنگ است.

توجه داشته باشید خواسته پدر و مادر به ارسال دیگر دانش آموزان به مدرسه با کیک, lolly, کیسه, یا دیگر ناسالم گزینه های به اشتراک گذاری با همکلاسی های خود را زمانی که جشن تولد خود را.

تبلیغات

اگر یک دانش آموز وارد با مواردی از معلمان دیگر دست آنها به جای بازگشت آنها با دانشجو در پایان روز.

“من اذعان کرد که ممکن است این جهانی محبوب تصمیم, اما آن را جلوگیری از خطر یک کودک مبتلا به یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی سلامت مسئله ای است که ممکن است بوجود می آیند باید مصرف آنها مورد آنها حساسیت است و احترام به تنوع فرهنگی در مدرسه به حداکثر رساندن فراگیر و پشتیبانی از مدرسه و اداره آموزش و پرورش تمرکز بر انتخاب مواد غذایی سالم برای دانش آموزان,” توجه داشته باشید گفت.

اما Ms Ellery گفت: حرکت رفت و بیش از حد گفتن ABC Radio او آگاه بود که “حساسیت های فرهنگی” وجود دارد خواهد بود در اطراف کیک.

او گفت: وزارت آموزش و پرورش به درخواست مدرسه به تجدید نظر در سیاست و در یک به روز رسانی اطلاع به پدر و مادر آقای Purdy گفت: این مدرسه قرار داده بود سیاست جدید در انتظار, در انتظار نتیجه یک نظرسنجی canvassing جامعه مدرسه است.

“من دیدار با اعضای P&C و همچنین ارائه فرصت برای همه پدر و مادر به آنها می گویند از طریق نظرسنجی آنلاین,” او wote.

Ms Ellery گفت: حصول اطمینان از پدر و مادر حساس بودند به دانش آموزان با allergeies بود “کاملا معقول و منطقی و در واقع مناسب”.

“اما ممنوعیت کیک فرهنگی دلیل است که کمی فراتر از من,” او گفت:.

Ms Ellery گفت: تولد مهم بودند برای دانش آموزان و اعتماد به نفس بود ممکن بود برای پیدا کردن یک راه برای جشن تولد با مواد غذایی “در راه است که امن و فراگیر برای همه”.

رهبر مخالفان لیزا هاروی خواسته که در آن حس مشترک رفته بود.

“به خوبی به خاطر. ما نباید تغییر فرهنگ ما برای افراد دیگر دلایل فرهنگی,” او گفت:.

پدر و مادر در مدرسه گفت: 6PR رادیو پسرش آورده بود کوکی ها برای مهد کودک دوستان برای لذت بردن از در روز تولد خود را, اما روز بعد اصلی تصمیم گیری ساخته شده بود. او گفت: پدر و مادر خوشحال بودند به کار در اطراف آلرژی است.

آقای Purdy گفت 6PR مدرسه تمرکز بود برای قرار دادن ایمنی کودکان مهمترین و به اشتراک گذاری مواد غذایی اجازه داده نمی شد. موضوع آلرژی و عدم تحمل بود یک توجه جدی است.

“ما یک فرهنگ متنوع مشتریان و برخی از خانواده های ما ندارد محصولات جانبی حیوانات در مواد غذایی خود را ارائه,” او گفت:.

“ما همیشه به عنوان یک مدرسه پشتیبانی جشن تولد و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

غربی استرالیا اولیه مديران انجمن رئیس جمهور ایان اندرسون گفت: اکثر مدارس ابتدایی می توانست سیاست در جایی در اطراف دانش آموزان آوردن کیک رفتار و غذاهای خاص به مدارس با توجه به حساسیت نگرانی ها و مسائل مربوط به سلامت.

“درک من این است که معلمان هنوز هم جشن تولد در کلاس های درس خود را و که این سیاست جدید است که به سادگی در اطراف آوردن رفتار است که به طور بالقوه می تواند توسعه واکنش های آلرژیک در یک, دانش آموز,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر