سیاستمداران و درخواست حمایت BBC گزارش زیر از عمده کاهش

جنگ لفظی در اطراف آینده بی بی سی ادامه داد: در پی گزارش از کاهش شدید به انگلستان پخش عمومی.

ساندی تایمز گزارش داد بیش از آخر هفته که خیابان داونینگ صندلی از دولت انگلیس شد برنامه ریزی برای جایگزینی سالانه هزینه مجوز بی بی سی با یک سرویس اشتراک; فروش بسیاری از شرکت 61 کانال های رادیویی به غیر از 3 رادیو و رادیو 4; کاهش تعداد کانال های تلویزیونی از این موجود 10; و مقیاس سایت بی بی سی.

اما اعضای ارشد حزب محافظه کار حاکم در حال حاضر بیرون آمدن به صحبت می کنند در برابر این پیشنهادات.

عضو مجلس Huw Merriman در توئیتر خود نوشت: “من مطمئن هستم که این انتقام گیری علیه #ایران در جریان است به خوبی به پایان. هیچ اشاره ای از آن را در مانیفست (که در آن ما در واقع وعده داده شده برای کار با BBC برای ایجاد همکاری های جدید در سراسر جهان) بنابراین من نمی خواهد حمایت از آن است.”

سابق وزیر کابینه Damian سبز در توئیتر خود نوشت: “من امیدوارم که یکشنبه بار داستان در مورد بی بی سی است که بادبادک پرواز. از بین بردن بی بی سی نبود ما در مانیفست و فرهنگی خواهد بود. [نیازمند منبع] آرای حزب محافظه کار و نزدیک رادیو 2.’ واقعا؟”

بی بی سی مجوز هزینه شده است در چشم طوفان در هفته های اخیر. این هزینه افزایش یابد £3 ($3.90) به £157.50 (205 دلار) از ماه آوریل است.

هفته گذشته بی بی سی صندلی Sir David Clementi گفت: در یک سخنرانی: “بی بی سی یک دارایی ملی; یک کاهش بی بی سی یک تضعیف پادشاهی متحده. نشسته پشت paywall آن را دیگر نمی خواهد در جایی که کشور به ارمغان می آورد با هم برای ‘به شدت’ نهایی یا “گاوین & استیسی” در روز کریسمس یا آتش بس یا سالگرد یادبود هولوکاست.

“و نه می شود آن را به جایی که همه به نوبه خود می تواند به جشن زندگی لحظات مهم ما لذت بردن از به عنوان یک ملت: عروسی سلطنتی یا jubilees یا المپیک موفقیت است.”

در دسامبر 2019 آن پدید آمده است که دولت انگلیس بود با توجه به decriminalizing عدم پرداخت هزینه مجوز.

در ضمن یک دادخواست آنلاین در 38degrees.org.انگلستان با عنوان “نجات ما بی سی’ رسیده است 113,978 از هدف خود را از 200,00 امضا تا کنون.

درخواست راه اندازی در مبارزات سایت 38 درجه گوید: “ما مختلف جهان پیشرو در خدمات عمومی. راه آن است که بودجه به این معنی است که آن را مستقل از دولت و شرکت های بزرگ فشار است. در زمانی که خبر جعلی می تواند گسترش مانند آتش سوزی و زمانی که بسیار در معرض خطر این است که یک حمله خطرناک بر دموکراسی است.

“ما نیاز به محافظت از بی بی سی از این حمله های سیاسی. نخست وزیر در حال حاضر تلاش برای ممنوعیت روزنامه نگاران او دوست ندارد از شماره 10 جلسات. در حال حاضر او خود نزدیک مشاوران پس از رفتن ما پخش. این حرکت مستقیما از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>