صادر شده در: بروز رسانی:

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo پیش بینی پنج شنبه که مبارزه با تروریسم در اروپا را “منافع عظیم” به ایالات متحده و انگلستان به عنوان او زخم های پایین سفر به بریتانیا در آستانه تاریخی خود را خروج از اتحادیه اروپا است.

تبلیغات

رئیس دیپلمات همچنین یک اختلاف در مورد بریتانیا تصمیم به پلاگین در فن آوری های چینی به آن نسل بعدی شبکه تلفن همراه نشان می دهد که واشنگتن ادامه خواهد داد های هوش با لندن است.

“وجود دارد که در بریتانیا شد نیاز به انجام به عنوان بخشی از عضویت در اتحادیه اروپا و آنها قادر خواهید بود به آنها را انجام دهد متفاوت در حال حاضر” واشنگتن دیپلمات ارشد گفت: فکر می کنم تانک مخاطبان در لندن است.

“برخی از این خواهد بود که کار می کرد از طریق توافقنامه تجارت آزاد برخی از آن خواهد شد کار می کرد توسط کارآفرینان فقط لگد زدن در این باره گفت: در کنار وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab.

“شما مزایای زیادی است که تعلق به هر دو ملت ما به عنوان یک نتیجه از این است.”

بریتانیا می خواهد وارد یک فصل جدید هنگامی که آن را تبدیل به اولین کشور برای خروج از اتحادیه اروپا را موسسات را در نیمه شب بروکسل زمان (2300 به وقت تهران) در روز جمعه.

“این یک لحظه بزرگ برای کشور ما… یک لحظه از امید و فرصت” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: به عنوان او آماده برای رسیدگی به این کشور در 2200 GMT جمعه — یک ساعت قبل از Brexit.

Pompeo پرداخت یک دیدار حسن نیت ارائه میدهد به جانسون قبل از پرواز به کیف پای دوم خود را از پنج کشور تور که شامل چهار جمهوریهای شوروی سابق بود.

مسائل

اگر چه بریتانیا باقی خواهد ماند و تحت بسیاری از قوانین اتحادیه اروپا در طول 11 ماه دوره گذار پس از آن به احتمال زیاد به از دست دادن ممتاز دسترسی به بازار واحد اروپایی — بزرگترین و مهم ترین بریتانیا در تجارت است.

جانسون معتقد است که او می تواند مذاکره بلند پروازانه موافقت نامه های تجارت آزاد با 27 شرکای سابق و آمریکا است اما دیده های اخیر گونه های در به اصطلاح “رابطه ویژه” با واشنگتن است.

بریتانیا شده است خشمگین آمریکایی امتناع از استرداد همسر یک دیپلمات است که با استفاده از پوشش مصونیت دیپلماتیک برای جلوگیری از محاکمه بیش از مرگ یک نوجوان در یک تصادف جاده ای در انگلستان است.

جانسون ایران و آمریکا نیز پیچیده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عدم محبوبیت در بریتانیا و فشار داخلی به ایستادن به واشنگتن است.

انگلیسی ها برتر است و به مبارزه طلبیده انتظارات پس از به دست گرفتن قدرت در ماه ژوئیه گذشته با عدم جانبی با ایالات متحده بر روی همه چیز از ایران که مغلوب ساختن پیشی جستن را رها کرده است, به کار با فن آوری های غول پیکر, Huawei.

مغلوب ساختن پیشی جستن — یک فن از Brexit و جانسون توانایی ارائه آن را با موفقیت — علنا خواست بریتانیا به تجدید نظر و در عین حال تا کنون شده است و مهار در نقد خود را.

اما دیگران از جمله سناتور جمهوریخواه که باید برای ثبت نام در آینده US-UK تجارت ایران هشدار داده اند که های هوش و قابل توجه یک توافق می تواند imperilled توسط Huawei تصمیم گیری در خاص است.

Pompeo صدا یک نکته مثبت در روز پنج شنبه.

او گفت: آمریکا-انگلستان هوش های ارتباط باقی خواهد ماند “عمیق” و “قوی” و این که او “اعتماد به نفس” نسل بعدی از تکنولوژی خواهد بود امن است.

با این حال او هشدار داد به شدت در مورد پکن در حال رشد نفوذ جهانی دعوت حزب کمونیست چین “مرکزی تهدید از زمان ما” که چالش های غربی و اصول است.

‘زنده باد اروپا’

انگلیسی ها به دقت مورد حمایت خروج از اتحادیه اروپا در سال 2016 همه پرسی که در سمت چپ این کشور قفل شده است و در بحران سیاسی و acrimonious را بدست آورد.

جانسون که رهبری طرفدار ترک کمپین برنده thumping پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر در شعار “دریافت Brexit انجام می شود”.

که در حال حاضر در نهایت اتفاق می افتد با بریتانیا عزیمت تعیین در قانون اروپا روز شنبه در میان صحنه های عاطفی به عنوان بلوک پارلمان به تصویب طلاق.

“ما همیشه شما را دوست دارم و ما هرگز دور” گفت: کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen اضافه کرد: “زنده باد اروپا است.”

بریتانیا در اتحادیه اروپا قانونگذاران در پیروزی خلق و خوی پس از دو دهه به عنوان یک خار در بروکسل طرف brandishing انگلیسی, پرچم در خلاف مجلسی قوانین.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de