Pompeo سیاهی سرمایه گذاری در ایالات متحده به عنوان جایگزین برای وام های چینی در آفریقا سفر

صادر شده در: Modified:

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo محکوم فساد و تبلیغ کسب و کار آمریکا در روز دوشنبه در دور دوم آفریقایی تور در آنگولا که در آن دولت به دنبال پنجه بازگشت میلیاردها دلار غارت شده از خزانه دولت است.

تبلیغات

Pompeo است که با هدف ترویج سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا به عنوان یک جایگزین برای وام های چینی در حالی که assuaging نگرانی بیش از یک برنامه ریزی U. S ناآرامی و گسترش محدودیت های ویزا با هدف قرار دادن چهار کشور آفریقایی.

در آنگولا سرمایه لوآندا Pompeo ملاقات با رئیس جمهور جاو lourenço از که در سال 2017 امیدوار کننده گسترده اصلاحات اقتصادی و سرکوب در ايران پيوند مشخص شده است که سلف خود خوزه ادواردو دوس سانتوس ” چهار دهه حکومت.

“در اینجا در آنگولا آسیب از فساد بسیار روشن است,” او گفت: یک گروه از تجار و بازرگانان پس از آن نشست. “این اصلاحات در دستور کار است که رئیس جمهور در محل قرار داده شده است به چوب.”

پرتغال دادستان عمومی دارای دستور توقیف حساب های بانکی متعلق به ایزابل دوس سانتوس سابق رئیس جمهور میلیاردر دختر است که یک مظنون در آنگولا تقلب بررسی است.

مشهور ثروتمندترین زن در آفریقا و او بارها و بارها هرگونه تخلف است.

آفریقا دومین تولید کننده نفت

آنگولا با کشورهای جنوب صحرای آفریقا سومین اقتصاد و دومین تولید کننده نفت در رتبه به عنوان یکی از فاسد ترین کشورها در 165th محل در یک لیست از 180 کشور با توجه به مبارزه با فساد گروه شفافیت بین المللی.

نفت ایالات متحده در رشته های اکسون موبیل و شورون قابل توجهی سهام در آنگولا نفت.

در سال گذشته شورون امضا بر روی یک کنسرسیوم برای توسعه آنگولا گاز دارایی در کنار انی ایتالیا و فرانسه و کل BP و شرکت دولتی نفت آنگولا Sonangol.

“ما یک گروه از شرکت های انرژی قرار داده است که بیش از 2 میلیارد دلار گاز طبیعی از پروژه. که دوباره بجای اول برگشتن به نفع شرکت های آمریکایی برای, مطمئن, اما به آنگولا مردم برای مطمئن شوید که به عنوان” Pompeo گفت.

با وجود ایالات متحده سرمایه گذاری بخش عمده ای از آنگولا تولید نفت است به مقصد چین که دارای سهم از آنگولا بدهی خارجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است چین از وام چپاولگر در جایی که پکن قرض داده دولت میلیاردها دلار برای پروژه های زیربنایی در ازای دسترسی به منابع طبیعی است. چین رد انتقاد.

سوال در مورد تعهد آمریکا به آفریقا

با یک بازنگری شده توسعه بین المللی شرکت مالی و جدید خود را رستگار آفریقا تجارت و سرمایه گذاری و استراتژی دولت این است که به دنبال مبارزه با نفوذ چینی ها در این قاره است.

اما فشار می آید که برخی از دولت ها سوال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به آفریقا.

کاخ سفید ماه گذشته سخت تر اعمال محدودیت صدور روادید برای اتباع سودان تانزانیا اریتره و نیجریه.

غرب آفریقا دولت نیز نگران پیشنهادی آمریکا خروج نیروهای نظامی از این منطقه فقط به عنوان گروه های اسلام گرا با لینک کلیک کنید برای دولت اسلامی و القاعده در حال پیشروی هستند.

طول ساق پا ابتدا از خود آفریقایی سفر در سنگال در روز یکشنبه Pompeo به دنبال برای قرار دادن برخی از کسانی که ترس به بقیه.

“ما باید یک تعهد به امنیت حق در اینجا در این منطقه است. این چیزی است که اجازه خواهد داد به رشد اقتصادی و ما مصمم به انجام این کار است,” او گفت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>