پاپ را قبول استعفای کاردینال فرانسوی Barbarin میان سوء استفاده جنسی مورد

صادر شده در: Modified:

پاپ فرانچسکو و قبول استعفای یک کاردینال فرانسوی که موفق به گزارش اتهام کودک آزار کشیش کلیسای کاتولیک در شهر لیون فرانسه روز جمعه گفت.

تبلیغات

اسقف اعظم لیون فیلیپ Barbarin ترین ارشد کشیش فرانسوی به گرفتار در جهانی رسوایی آزار جنسی کودکان است که دیده می شود روحانیت بريدن قبل از دادگاه از آرژانتین به استرالیا.

Barbarin, 69, سرسخت محافظه کار شد که اسقف اعظم شهر بزرگ فرانسه در سال 2002 شده است متهم قربانیان گروه چشم پوشی دهه از سوء استفاده از کودکان در قلمرو اسقف خود را که رنگ باخته بسیاری از زندگی.

او به اعدام محکوم شده در سال گذشته از گزارش یک کشیش به اتهام آزار ده ها تن از پیشاهنگان پسر در 1980s و 1990s-اما این محکومیت در دادگاه تجدید نظر لغو شد در ماه ژانویه است.

تجدید نظر قضات گفت: Barbarin باید گزارش کشیش اما متوجه شد که او نمی تواند برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول به دلیل حوادث رخ داده بیش از حد طولانی پیش.

ساعت پس از این حکم Barbarin اعلام کرد او پیشنهاد استعفای خود را به پاپ که در حال حاضر یک درخواست اولیه انتظار نتیجه از درخواست تجدید نظر. در این زمان پاپ پذیرش خود را ارائه دهد.

برنارد Preynat کشیش او در ابتدا به جرم, حفاظت, شده است, خلع لباس است و در انتظار حکم در مارس 16, در یک رابطه جنسی-سوء استفاده از دادگاه.

Preynat اعتراف در دادگاه در ماه ژانویه به “نوازش” او می دانست که ممنوع شد و اعتراف کرد او لذت جنسی از عمل با پیشاهنگی پسر در اردوگاه تحت نظارت او.

“به طور جدی اعتراض’

Barbarin در ابتدا با توجه به مدت شش ماه به حالت تعلیق حکم در ماه مارس گذشته پس از شکست او به گزارش Preynat با وجود اینکه گفته از اتهام سوء استفاده در دو نوبت-توسط کشیش خود را در سال 2010 و چهار سال بعد توسط یک قربانی ادعا.

کاردینال گفت: در چهار سال گذشته بوده است آنهایی که از “بزرگ رنج می برند” برای او گفتن KTO کاتولیک کانال تلویزیون: “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از درد و رنج است که قربانیان با مته سوراخ کردن برای اولین بار و آن است که واقعا برای آنها که باید دعا کنیم.

“این اعمال وحشتناک و مهم این است که یک صفحه تبدیل شود.”

Barbarin نهایی دادگاه آمد تا حد زیادی به دلیل یک گروه از قربانیان مبارزه برای بررسی.

تجدید نظر قضات گفت: آن را “به طور جدی اعتراض از نقطه نظر اخلاقی” که Preynat شده مجاز به ماندن در تماس با کودکان برای پنج سال پس از او اعتراف سوء استفاده به Barbarin.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>