پاپ لغو دیدار با رم کشیش برای ‘کمی’ بیماری


شهر واتیکان: پاپ فرانسیس بیمار است و قلم یک جرم برنامه ریزی شده با رم روحانیت در سراسر شهر در پنج شنبه, مقامات گفت.

واتیکان گفت: 83 ساله پاپ بود “کمی indisposition” خواهد بود و در ادامه با بقیه اش کار برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. اما فرانسیس “ترجیح به ماندن در نزدیکی سانتا مارتا” واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند.

Pope Francis was seen wiping his nose during the Ash Wednesday Mass.

پاپ فرانسیس دیده می شد پاک کردن بینی خود را در طول چهارشنبه جرم است.اعتبار:AP

وجود دارد هیچ کلمه ای از واتیکان در مورد ماهیت بیماری خود را, اما پاپ دیده می شد سرفه و دمیدن بینی خود را در طول چهارشنبه جرم است. چراکه شیوع کروناویروس در ایتالیا است که بیمار بیش از 400 نفر تقریبا همه آنها در شمال. رم تا به حال سه مورد اما هر سه را درمان شد.

فرانسیس برنامه ریزی شده بود برای رفتن به سنت جان Lateran کلیسای سراسر شهر برای دیدار با رم روحانیت و جشن penitential توده در آغاز لنت. فرانسیس اسقف رم اما نمایندگان روز به روز در حال اجرا از قلمرو مذهبی اسقف اعظم به چند در اوصاف کشیش.

تبلیغات

آرژانتین پاپ تا به طور کلی لذت بردم سلامت خوب است. او از دست رفته بخشی از یک ریه به عنوان یک مرد جوان به دلیل بیماری تنفسی و از سیاتیک رنج می برد که باعث می شود راه رفتن را دشوار است.

فرانسیس تا به حال یک برنامه مشغول به تازگی از جمله مکان عمومی مخاطبان در روز چهارشنبه و چهارشنبه و خدمات بعد در روز در یک کلیسای روم.

در طول مخاطبان فرانسیس ساخته شده است یک نقطه به لرزش دست در دست مؤمنان در ردیف جلو بوسید نوزاد خود را در طول popemobile چرخش از طریق میدان سنت پیتر و استقبال بازدید اسقف در پایان. Prelates اما به نظر می رسد خودداری از بوسیدن حلقه خود را و یا در آغوش او به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>