صادر شده در: بروز رسانی:

پاپ فرانسیس به نام پنج شنبه برای همبستگی جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی آن خرید اینترنتی, اصرار آرامش از تحریم های بین المللی بدهی برای کشورهای فقیر و بس در همه تضاد است.

تبلیغات

“ممکن است مسیح صلح ما روشن همه کسانی که مسئولیت در درگیری که ممکن است آنها باید شجاعت به حمایت از درخواست تجدید نظر فوری جهانی برای آتش بس در تمام گوشه و کنار جهان” پاپ گفت: در livestreamed پیام عید پاک.

او محکوم سلاح های ساخت و گفت: همه گیر باید خار رهبران در نهایت به پایان طولانی مدت در جنگ و مانند آن در سوریه است. او همچنین درخواست کرد برای کمک به مهاجران و دیگران مبتلا به موجود انسانی در تضاد است.

پاپ همچنین هشدار داد اتحادیه اروپا که در آن در معرض خطر سقوط اگر آن را قبول ندارند چگونه برای کمک به این منطقه بهبود می یابند.

پاپ عید پاک “Urbi et Orbi” (به شهر و جهان) پیام تحویل از خالی کلیسای سنت پیتر به جای به طور معمول جمعیت ده ها هزار نفر در میدان خارج شد تا کنون خود را اغلب با فشار دادن و سیاسی پس از انتخابات خود را در سال 2013.

گفت: پیام این سال را “عید پاک از تنهایی” باید “سرایت امید” او را نشانه رفته ستایش, در, پزشکان, پرستاران و دیگران خطر جان خود را برای نجات دیگران مورد ستایش قرار داد و کسانی که در تلاش برای حفظ خدمات ضروری در حال اجرا است.

“این یک زمان است برای بی تفاوتی به این دلیل که کل جهان رنج می برد و نیاز به ایران در مواجهه با این بیماری همه گیر” او گفت در این پیام تقریبا به طور کامل اختصاص داده شده به همه گیر اثرات شخصی و روابط بین المللی.

“بی تفاوتی خود centredness را بدست آورد و فراموشی نیست کلمات ما می خواهیم به شنیدن در این زمان. ما می خواهم به ممنوعیت این کلمات برای همیشه!” او گفت:.

عید پاک در زمان Covid-19

فرانسیس ابراز همدردی برای کسانی که قادر به خداحافظی به عزیزان خود را به دلیل محدودیت برای کاتولیک ها که نتوانسته اند برای دریافت آیینهای کلیسا و برای همه کسانی که نگران آینده نامشخص.

“در این هفته زندگی میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی تغییر,” او گفت:.

پاپ گفت: آن شد تا سیاستمداران و دولت هم برای جلوگیری از “خود centredness” و قاطع اقدام هماهنگ برای کمک به هر یک از دیگران’ جمعیت زندگی می کنند از طریق بحران و در نهایت از سرگیری زندگی عادی.

“ممکن است تحریم های بین المللی بود آرام پس از این آن را دشوار است برای کشورهایی که بر آنها تحميل شده به ارائه پشتیبانی مناسب به شهروندان خود” فرانسیس گفت.

او نیز نامیده می شود برای کاهش بدهی یا بخشش برای فقیرترین کشورهای بدون نام بردن از هر کشور.

در اروپا بخش

فرانسیس ابراز نگرانی خاص برای آینده اروپا گفت: آن را حیاتی است که رقابت وجود داشته است که قبل از جنگ جهانی دوم “را بازیابند زور” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا و سازمان ملل در حال تقسیم بر سر نحوه کمک به این قاره اقتصاد بازیابی – با ایتالیا و دیگر اعضای منطقه یورو به دنبال صدور یورو اوراق قرضه با حمایت همه اما و آلمان و هلند و کشورهای دیگر مخالف این است.

“اتحادیه اروپا در حال حاضر رو به دورهای چالش که در آن بستگی دارد نه تنها در آینده خود را اما که از تمام جهان” فرانسیس گفت.

که تکرار یک موقعیت توسط نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که کشور دچار یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض از Covid-19.

“این یک زمان است برای بخش” فرانسیس گفت.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de