پاپ فرانسیس لغو حضور منظم در برای جلوگیری از جمعیت

شهر واتیکان: پاپ فرانسیس را لغو کرده است, خود را به طور منظم حضور در مکان های عمومی برای جلوگیری از جمعیت جمع آوری برای دیدن او, با توجه به شیوع کروناویروس در ایتالیا.

واتیکان گفته است که روز یکشنبه پاپ نمی خواهد آدرس جمعیت از یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر و نیز نمی خواهد خود را نگه دارید به طور کلی مخاطبان از وجود این جمعه.

هر دو برگزار خواهد شد و بدون کلی مشارکت عمومی از داخل رسمی پاپ در کتابخانه واتیکان پاپ قصر و قابل مشاهده خواهد بود در اینترنت یا تلویزیون واتیکان در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

حضور مؤمنان در پاپ توده صبح در محل اقامت خود شده است به حالت تعلیق تا 15 مارس.

تبلیغات

83 ساله پاپ لغو شد لنت عقب نشینی برای اولین بار در خود پاپی اما واتیکان گفت که او رنج می برد تنها از یک سرماخوردگی است که “بدون علائم مربوط به دیگر بیماریهای”.

دهها هزار نفر از مردم جمع آوری در میدان هر یکشنبه و هزاران نفر دیگر حضور هفتگی خود مخاطبان عام برگزار می شود یا در خارج از منزل در میدان و یا در مخاطبان زیادی سالن در داخل واتیکان بسته به آب و هوا.

واتیکان کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus روز جمعه اولین مورد در شهر کوچک-دولت است که احاطه شده توسط رم.

مرگ و میر در ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی بود در 197 روز جمعه با بیش از 4,600 مورد از این بیماری است. شمال کشور بوده است به شدت ضربه. در رم در استان 49 نفر تست مثبت برای coronavirus و یک سالگی درگذشت.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>