Port Kembla گاز واردات ترمینال برای گسترش

NSW دولت تصویب طرح نزدیک به دو برابر ظرفیت Port Kembla گاز ترمینال که می تواند شروع عرضه گاز مایع وارداتی گاز به NSW و ویکتوریا توسط 2023.

هر چند استرالیا بزرگترین صادر کننده گاز قیمت های داخلی افزایش یافت در سال های اخیر به عنوان تولید کنندگان در این کشور شمال ملاقات قراردادهای بلند مدت با مشتریان خارج از کشور. ماه گذشته دلار استرالیا در بازار انرژی اپراتور هشدار داده است که استرالیا می تواند به صورت زمستان کمبود تا سال 2024 به عنوان تولید از جنوب گاز در تنگه باس کاهش یافته است.

استرالیا صنعتی انرژی سرمایه گذاری در Port Kembla است که با حمایت اندرو فارست در حال حاضر ظرفیت برای ارائه گاز امنیتی برای هر دو کشور گفت: این پروژه سر پیتر Mitchley.

افزایش ظرفیت می تواند تعدادی از حمل و نقل حرکات در ترمینال از 26 هر سال به 46, او گفت:. آقای Mitchley گفت که در ظرفیت ترمینال می تواند در دیدار با NSW اوج تقاضا به تنهایی.

ماه گذشته ویکتوریا اعلام لغو بخشی از آن خشکی و گاز-حفاری بان کی مون در تلاش برای افزایش عرضه در حالی که سانتوس در حال پیشرفت است با یک درز زغال سنگ گاز پروژه در نرربری, 500 کیلومتری شمال غرب سیدنی است. AGL انرژی مواجه است تظاهرات بیش از طرح خود برای ساخت یک دوم واردات ترمینال در گهواره نقطه در ویکتوریا

تبلیغات

آقای Mitchley گفت به اعتقاد او چنین پروژه ها به سال های دور از اتمام با برخی وابسته به نامشخص مصوبات و تامین مالی است.

“ما تنها پروژه ای است که به حال قادر به تامین گاز در دو سال آینده گفت:” آقای Mitchley. “من می خواهم با قاطعیت نشان می دهد وجود ندارد انتخاب است.”

AEMO اخیر رقم کمبود گاز ساخته شد قبل از تاثیر coronavirus در اقتصاد در حال تبدیل شدن روشن است.

همه گیر شد “به احتمال زیاد منجر به کاهش سطح جهانی تقاضای LNG در سال 2020 و کاهش فعالیت های اقتصادی در استرالیا حداقل برای کوتاه مدت” آن را در بیانیه ای گفت و همراه با آن مدل سازی. “تاثیر بالقوه این شده است گنجانده شده در این پیش بینی است و می تواند به معنای کاهش کوتاه مدت تقاضای پیش بینی شده است.”

LNG شد هنگامی که به عنوان یک تمیز کننده منبع انرژی از زغال سنگ و بازدید شده توسط بسیاری از دانشمندان به عنوان یک “انتقالی” انرژی مورد استفاده قرار گیرد در حالی که decarbonising اقتصاد.

حامیان گاز از جمله موریسون دولت استدلال می کنند گاز کمتر گازهای فشرده و منبع انرژی از زغال سنگ و می تواند بحرانی “انتقال” سوخت است که می تواند کمک به اقتصاد کاهش تولید گازهای گلخانه ای خود را در حالی که به تدریج تغییر به بیشتر جذب انرژی های تجدید پذیر.

منتقدان اما معتقدند که گاز باقی می ماند سنگین منبع تولید گازهای گلخانه ای و استفاده از آن محدود خواهد شد در حالات برای حفظ گرمایش جهانی زیر 2 درجه است. دانشمندان همچنین ابراز نگرانی در مورد نشت متان بیشتر گاز گلخانه ای قوی تر از دی اکسید کربن – طول استخراج گاز روند.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>