پست-Brexit انگلیس را تحسین کرد پایان دادن به هجوم ‘نیروی کار ارزان’ از اتحادیه اروپا

صادر شده در: اصلاح:

انگلیس را اولویت بندی دسترسی برای کارگران ماهر بالا از سراسر جهان در آن پست-Brexit امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم دولت گفت: تنظیم برنامه های خود را برای پایان دادن به تکیه بر “نیروی کار ارزان از اروپا”.

تبلیغات

نگرانی از تاثیر سطوح بالایی از مهاجرت از اتحادیه اروپا شد یکی از کلیدی رانندگان پشت بریتانیا 2016 رای به ترک بلوک و دولت گفت: این طرح را به طور کلی مهاجرت اعداد پایین.

این سیستم جدید در محل از Jan. 1, 2021 خواهد شد اختصاص امتیاز برای مهارت های خاص مدارک حقوق و یا حرفه و تنها به ویزا به کسانی که امتیاز کافی است. آن را درمان اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا یکسان است.

آن را علامت تغییر برای کسب و کار است که رشد کرده اند استفاده می شود برای دسترسی داشتن به یک استخر بزرگ از اتحادیه کارگران به خصوص پس از سال 2004 زمانی که الحاق چند کشورهای کمونیست سابق در اروپای مرکزی و شرقی شاهد یک هجوم مهاجران از آمدن به بریتانیا به کار می کنند.

“ما باید تعدادی از مسیرهای از طریق نقاط مهاجرت مبتنی بر طرح است که مردم را قادر می سازد به اینجا می آیند با نوع درست از مهارت های است که می تواند حمایت از کشور ما و اقتصاد ما” وزیر کشور Priti پاتل گفت.

وجود خواهد داشت هیچ ورودی خاص مسیر برای کم کارگران ماهر کاری دولت امیدوار است که کمک خواهد کرد که کاهش مهاجر اعداد.

“ما نیاز به تغییر تمرکز از اقتصاد ما به دور از تکیه بر نیروی کار ارزان از اروپا و به جای تمرکز بر سرمایه گذاری در تکنولوژی و اتوماسیون. کارفرمایان نیاز به تنظیم” دولت گفت: در سند سیاست.

اما کسب و کار گروه گفت که بسیاری از شرکت های اتکا در خارج از کشور کار و هشدار وجود دارد ممکن است به اندازه کافی داخلی کارگران تمایل به محصولات مراقبت از بیماران و خدمت به مواد غذایی – کسری است که می تواند به تضعیف جهان پنجمین اقتصاد است.

بریتانیا میوه و سبزی بخش متکی به 80,000 کارگران فصلی از اتحادیه اروپا هر سال اما دولت گفت: کارگران فصلی خلبان طرح را فقط 10,000 مکان.

انجمن تجارت UKHospitality گفت: حاکم کردن موقت پایین-مهاجرت ماهر مسیر خیلی زود خواهد بود “فاجعه بار” برای بخش مهمان نوازی آن را نشان دهنده.

“کسب و کار باید در زمان داده شده برای انطباق” گفت: اجرایی کیت Nicholls. “این پیشنهاد را قطع آینده رشد و توسعه و جلوگیری از سرمایه گذاری در بریتانیا بالا خیابان. آن را منجر به کاهش سطح خدمات برای مشتریان و کسب و کار تعطیل.”

کاهش حقوق و دستمزد آستانه

دفتر خانه گفت: این امر به دنبال یک توصیه شده در ماه گذشته توسط مهاجرت کمیته مشورتی (MAC) یک نهاد مستقل است که به توصیه دولت به کاهش حداقل کلی حقوق و دستمزد آستانه برای مهاجران ماهر به 25,600 پوند ($33,330) یک سال از 30,000 پوند است.

کارگران ماهر نیاز برای دیدار با معیارهای از جمله توانایی به صحبت می کنند زبان انگلیسی و نیاز به یک کار ارائه دهد.

مک برآورد تاثیر دولت برنامه ریزی شده حقوق و دستمزد و مهارت آستانه معنی حدود 70 درصد از منطقه اقتصادی اروپا که به شهروندان وارد شده اند در بریتانیا از سال 2004 را نداشته اند واجد شرایط برای ویزا.

شهروندان اتحادیه اروپا نمی خواهد نیاز به ویزا برای ورود به انگلیس به عنوان یک بازدید کننده تا شش ماه.

مهاجرت از اتحادیه اروپا شده است در حال سقوط پس از 2016 Brexit رای با آمار و ارقام رسمی نشان مهاجرت خالص توسط شهروندان اتحادیه اروپا در ماه ژوئن در پایین ترین سطح خود پس از سه ماهه پرونده آغاز شد و در سال 2009.

دولت نمی دهد یک سطح هدف برای خالص سالانه مهاجرت خود را تحت سیستم جدید است. سابق محافظه کار دولت که با هدف زیر 100.000 سال و خالص مهاجرت در حال حاضر در حال اجرا در بیش از دو برابر است که.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>