پست Covid-19 مستندات تقاضا برای وام خودرو در حال افزایش است, می گوید: سرمایه

Cholamandalam سرمایه گذاری و تامین مالی شرکت Ltd. یک وسیله نقلیه سرمایه است شاهد یک افزایش در تقاضا برای شخصی تحرک خودرو وام به این کشور ظهور از coronavirus ناشی از مستندات.

“نیاز به حمل و نقل شخصی است” گفت: رئیس امور مالی Arulselvan D. در پاسخ به یک سوال در مورد تاثیر این بیماری همه گیر. “ما شاهد تقاضای خوبی برای ورود به سطح ماشین و دو چرخ.” خرید و فروش وسایل نقلیه استفاده می شود ممکن است یک جهش به عنوان وسایل نقلیه جدید ممکن است گران به دلیل به روز رسانی و انتشار هنجارها را به او گفت.

همچنین بخوانید: تولید کنندگان خودرو اجازه رفتن از کارگران قراردادی به عنوان رکود گزش

فروش خودرو و دو چرخ در هند به آرامی در حال افزایش پس از شاهد نزدیک به صفر فروش در ماه آوریل به این کشور رفت و در مجموع مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus. حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و قطار و مترو تعطیل در بسیاری از نقاط کشور ساخت آن را دشوار برای میلیون ها نفر به سفر برای کار بدون وسیله نقلیه شخصی است.

همچنین بخوانید: Icra اصلاح FY21 2-ویلر پیش بینی های فروش رو به پایین می گوید: ممکن است شیب 16-18%

این مستند که نهفته حرکت وسایل نقلیه در سراسر متحده و اندک رشد اقتصادی در چند سال گذشته تحت تاثیر خرید و فروش وسایل نقلیه تجاری. در حال حاضر سرمایه شرط بندی است که فروش خودروهای تجاری را انتخاب کنید تا پس از باران های موسمی پایان و جشنواره های نجومی آغاز می شود Arulselvan گفت: در یک ایمیل و پاسخ به سوالات.

این شرکت با تمرکز بر موثر اختصاصی و “شدید تلاش مجموعه” به خاطر تخلفات در خلیج, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>