استرس پس از سانحه و سردرگمی و خشم: چگونه قرنطینه بر سلامت روانی خود را

صادر شده در: بروز رسانی:

زندگی در قرنطینه تاثیر منفی می تواند سلامت روان شما باعث استرس پس از سانحه و سردرگمی و حتی خشم یک مطالعه جدید از کینگز کالج لندن نشان می دهد. اما با گرفتن بدون سانسور دسترسی به تا به روز اطلاعات اقامت در تماس با عزیزان و فعال نگه داشتن در رسانه های اجتماعی محققان معتقدند این اثرات منفی می تواند staved ،

تبلیغات

مطالعه “تاثیر روانی قرنطینه و چگونه به آن را کاهش دهد: سریع بررسی شواهد”, شد, منتشر شده در مجله پزشکی لانست در ماه فوریه است. این می آید به عنوان کشور پس از کشور – از جمله بد-آمار چین و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا – دستور داده اند که آن جمعیت را مستند به توقف گسترش مرگبار coronavirus.

“قرنطینه است که اغلب ناخوشایند تجربه برای کسانی که تحت آن. جدایی از عزیزان از دست دادن آزادی و عدم اطمینان بیش از وضعیت بیماری و خستگی می تواند در مناسبت ایجاد اثر دراماتیک” هفت پژوهشگران است که همه در ارتباط با بخش روان پزشکی در کالج کینگ لندن نوشت.

محققان بر اساس یافته های خود را در 24 مطالعات قبلا انجام شده در 10 کشور است که باید قرنطینه قطعات از جمعیت خود را پس از شیوع ویروس مرگبار از جمله سندرم حاد تنفسی (سارس), ابولا, آنفلوانزای H1N1 (آنفولانزای خوکی), سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و آنفلوانزای اسب (اسب آنفولانزا).

می تواند منجر به اعتیاد

در سارس مطالعات که نگاه بیش از 20 درصد از مردم قرنطینه پس از داشتن شده است در تماس نزدیک با فرد مشکوک به سارس گزارش موارد داشتن احساسات و ترس در حالی که 18 درصد گفت: آنها احساس عصبی و 18 درصد غمگین و 10 درصد گناه. دیگران گزارش دادند که علائم استرس پس از سانحه (PTS). یک مطالعه نشان داد که مردم قرنطینه برای بیش از 10 روز “نشان داد به طور قابل توجهی بالاتر علائم استرس پس از سانحه” از کسانی که جدا شدند برای یک دوره کوتاه از زمان.

زندگی در قرنطینه نیز می تواند در دراز مدت اثرات منفی از جمله توسعه از سوء استفاده از الکل و دیگر وابستگی علائم. دو مطالعه به دنبال به قرنطینه اثرات مرتبط با ویروس سارس نشان داد که برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران در حال توسعه وابستگی علائم است که همچنان ادامه داشت تا زمانی که سه سال پس از شیوع سارس.

این مطالعه همچنین نشان داد که توسعه از جمله علائم ممکن است تقویت شود و اگر کسانی که در قرنطینه عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ضرورت اساسی است. اما عوامل دیگر می آیند به بازی به عنوان به خوبی. “جعلی اخبار و رسانه ها می تواند سوخت و اضطراب با استناد به مغایرت نظر کارشناس” پروفسور نیل گرینبرگ یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: فرانسه 24. “آنها نه تنها آن را مشکل تر برای مردم را به مقابله با انزوای خود, اما برای مقابله با این بیماری همه گیر خود” گرینبرگ گفت.

او افزود که اجتماعی و اقتصادی اثر یک بیماری همه گیر نیز به شدت وزن در ذهن مردم است. “مشکلات جدی مالی می تواند منجر به مشکلات روحی و روانی,” او گفت:.

پس چگونه شما رسیدگی می شود ؟

گذشته از مثال اثرات منفی زندگی تحت قرنطینه محققان همچنین ارائه یک لیست از چیزهایی که می تواند کمک به جبران و یا حتی جلوگیری از عواقب روانی انزوای ناشی از quarantining.

ارائه کسانی که قرنطینه با “به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است” محققان اشاره کرد به طوری که آنها به وضوح درک خطرات آنها را اگر آنها جدا نیست و همچنین دلایل که چرا آنها باید قرنطینه شده.

“تقویت کننده که قرنطینه شده است برای کمک به امن نگه داشتن دیگران از جمله کسانی که به ویژه آسیب پذیر (مانند کسانی که بسیار جوان, پیر و یا با موجود شرایط پزشکی جدی است) و این که مقامات بهداشتی واقعا ممنون به آنها تنها می تواند کمک به کاهش سلامت روانی اثر و پایبندی در آن قرنطینه” آنها نوشت.

آنها همچنین توصیه می شود راه اندازی یک خط تلفن و یا یک سرویس آنلاین اختصاص داده شده به پاسخ دادن به سوالات در مورد بیماری در سوال و به عنوان به آنچه که مردم باید انجام دهند باید به آنها هیچ نشانه توسعه. “این سرویس را نشان می دهد کسانی که قرنطینه می شوند که آنها را فراموش نشده است که نیازهای بهداشتی خود فقط به عنوان مهم به عنوان آن گسترده تر است.”

اقامت اشغال

گذشته از حصول اطمینان از که کسانی که قرنطینه دسترسی به نیازهای اساسی مانند غذا و دارو این مطالعه گفت: مقامات باید اولویت دادن مردم از ابزار مناسب مانند بدون سانسور دسترسی به اینترنت و گوشی های هوشمند برای دفع خستگی. این کمک می کند تا به کاهش اضطراب و پریشانی. “شما باید به مردم اجازه اقامت در تماس با دوستان و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان با همکاران از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی و کنفرانس های ویدئویی و غیره” گرینبرگ گفت: فرانسه 24.

گرینبرگ نیز گفت: این مهم برای مردم در قرنطینه برای حفظ یک سبک زندگی سالم. “این یک زمان به سعی کنید به خواب و غذا خوردن سالم و ورزش به عنوان آنجا که ممکن است و اجتناب از عادات ناسالم مانند نوشیدن و یا سیگار کشیدن بیش از حد و یا قمار است.”

در نهایت این مطالعه هشدار داد مقامات در برابر گسترش قرنطينه. “مقامات باید به احترام این مدت از یک قرنطینه و نه گسترش آن. انجام مخالف خواهد بود به خصوص مضر به سلامت روان” گرینبرگ گفت.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>