در یک بانک حافظه سرشار با سند چشم انداز پر زرق و برق ممکن است و قدرت در دست جیم کسیدی هماهنگی کامل پمپاژ در سال 1997 در ملبورن جام حاکم عالی.

از آن پیشی گرفته و خود را در کولفیلد جام, پیروزی, زمانی که او در پیچ دور توسط بیش از هفت طول زیرا در یکی از بزرگ ممکن است و قدرت تا به حال به انجام 56kg و led تمام راه را بیش از این خسته کننده 3200 متر در آنچه به پایان رسید که در یکی از خیره کننده ترین پس از اتمام.

Might and Power, with Jim Cassidy aboard, edges Doriemus in the thrilling 1997 Melbourne Cup.

ممکن است و قدرت با جیم کسیدی روی لبه Doriemus در هیجان 1997 در ملبورن جام ملت های آسیا.اعتبار:Fairfax Media

قهرمان یک ارزیابی شخصی و من نمی توانم او را به این عنوان. من حتی نمی روی چیزی حساب کردن او را برنده چهار شنبه ملکه الیزابت سهام در رویال, Randwick یک مسابقه او بریده شده در سال 1998 است. آن را قوی تر زمینه این سال است.

اما ممکن است و قدرت درگذشت روز گذشته در سن 26, یک اسب خاص که ناشی از اشک و مجاز است به وضعیت افسانه. آماده در نخست خود را توسط جک دنم ممکن است و قدرت بود و دو بار در استرالیا اسب مسابقه از سال (1998 و 1999) و به نام قهرمان جهان Stayer (1997).

تبلیغات

کسانی که کمک زیادی به او آغاز شده و با آنتونی کامینگز به دنبال نیک Moraitis جک دنم جیم کسیدی و الان دنم.

توسط Zabeel این gelding دوم اسب را کولفیلد-جام ملبورن دو عنوان به خوبی به عنوان Cox صفحه در Moonee Valley در میان 15 برنده از 33 تلاش است.

'My guts are a mess': Cassidy returns to the scale on Might and Power after beating Doriemus by a nose.

‘من جرات یک ظرف غذا’: Cassidy بازده به مقیاس در قدرت و قدرت پس از ضرب و شتم Doriemus بینی.اعتبار:Simon O’Dwyer

حماسه آغاز شده و با کامینگز که دیدم چیزی در Zabeel/نیایش yearling در سال 1995 فروش عید پاک که او دوست داشت با وجود یک “خنده دار جلو پا”. کامینگز گرفته شده خود را با “قدرتمند شانه های خود را برجسته و هوشمند چشم” با توجه به هلن توماس در یک اسب به نام توانا.

ممکن است و قدرت موفق به تحت تاثیر قرار دادن هر کس دیگری در این شب پاییز و او در گذشت برای $35 ، 000. کامینگز دنبال مادر نلسون شیک آینده به یک توافق و دست تکان داد در $40,000. دو نفر دیگر تبدیل کامینگز را در پیشنهاد خود به خرید و یا به اشتراک گذاری در yearling اما نیک Moraitis که به دست آورده خود را در توده ای از سیب زمینی نیست.

پس از نمایش اولیه پتانسیل تقسیم آمد بین کامینگز و Moraitis. ممکن است و قدرت رفت و به جک دنم. بدیهی است که کسیدی تا به حال با استعداد لجباز gelding.

“او یک ورزشکار تهاجمی ارشد. همین دلیل است که ما در را به خوبی” کسیدی شاداب برای اندرو وبستر در Pumperتوصیف ملبورن جام فتح.

“من صحبت کردن در گوش او. من همیشه که با اسب من. حل و فصل کردن پسر بزرگ من به او بگویید. حل و فصل کردن. از عنوان کردن مستقیم با یک جمعیت از 94,000 رفتن, روانی, من صحبت کردن در گوش او. کشیدن بزرگ fella کشیدن fella. او تلاش برای بدست آوردن دور اما من نمی توانم به او اجازه دهید.

“در حال حاضر من او را در یک ریتم خوب. در 1200 متر آنها در حال آمدن به من. سپس او میپرد او دیده می شود سایه خود را بر روی زمین. ما به نوبه خود در اینجا آنها می آیند. برادر من لری (Linesman) می پیوندد. او در حال حاضر با استفاده از شلاق. من cuddling.

“در زمان ما به برج ساعت من به درخواست او را به رفتن با اون همه وزن است. هنگامی که ما در طول خط من جرات یک ظرف غذا. من انجام داده ام همه خر کار و در حال حاضر من شده اند مورد ضرب و شتم. پس از برنده شدن در پست گرگ در سالن Doriemus درگیر در پایان می ایستد تا در آهن. معمولا یک سوارکار اسب دوانی شدن می داند…..”

عکس داد و آن را به قدرت و قدرت. آن را هنوز هم میشکافد. کسیدی می شود آبکی چشم و جک دنم گریه در ارائه.

گزارش جام ملبورن کارناوال برای دهه down south, شما نزدیک شدن به اسب از حد نرمال دیدن آنها بیشترین صبح که وضعیت ممکن است و قدرت تحت کنترل Allan دنم.

ممکن است و قدرت oozed dapples, سلامتی و تناسب اندام با دنم. “فقط دستورالعمل های زیر” او می دهید. اگر چه او آن را انکار می کند ، دنم پایدار خیلی بهتر بود که الان پیوست پدرش که باقی مانده کم حرف برای قدرت و قدرت saga.

“هنگامی که شما یک اسب خاص ویژه اسب انجام چیزهای خاص,” آلن دنم بازشناخت. “و او یک اسب خاص.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de