‘قدرت کتاب سوم: بالا بردن Kanan’ بازیگران ‘Greenleaf’ ستاره Lovie سیمون (منحصر به فرد)

“قدرت کتاب سوم: بالا بردن Kanan” در Starz در ادامه به ساخت آن بازیگران با علاوه بر این از Lovie سیمون انواع آموخته است به طور انحصاری است.

سری را کشف اوایل زندگی از “قدرت” شخصیت Kanan Stark, بازی های برگزار شده در این کشتی مادر سری توسط کورتیس “50 Cent” جکسون. او می پیوندد قبلا اعلام اعضای بازیگران Mekai کورتیس زنگار Miller, Omar Epps و هایلی کیلگور.

سیمون بازیگران شده است در این مجموعه به طور منظم نقش Davina هریسون. به عنوان سخت حساس و آسیب دیده و ارتجاعی, Davina است Kanan را (کورتیس) ایده آل و او شده است خرد کردن او را از درجه دوم. Davina سختی زندگی در خانه و بیرون می رود با باک بیست و یکی از منحصر به فرد خدمه. او سخت خارجی نرم به سرعت پس از او را از مدرسه اخراج برای وارد شدن به مبارزه و Kanan نشان می دهد تا او را در راه های غیر منتظره.

سیمون در حال حاضر ستاره در خود سری “Greenleaf” که در آن او به نظر می رسد پس از نمایش اولین فصل است. او همچنین به نظر می رسد نشان می دهد مانند “Blue Bloods” و “نارنجی سیاه جدید.” در فیلم او را ستاره آینده راه اندازی مجدد “پیشه وری” و در آمازون ویژگی “گوکچه و پیک.” دومی فیلم عرضه در سال گذشته در جشنواره فیلم ساندنس خواهد شد و در اولین پرچم در حال اهتزاز در ماه آوریل است. او قبلا برجسته به عنوان بخشی از تنوع‘s جوانان تاثیر گزارش در سال 2016.

او repped توسط جرج بوش شرلی اعطای مدیریت و Jackoway آستن Tyerman.

Sascha پن به عنوان showrunner و تهیه کننده اجرایی در “بالا بردن Kanan.” “قدرت” خالق و showrunner کورتنی A. کمپ اجرایی تولید از طریق شرکت خود پایان قسمت همراه با جکسون از طریق G-Unit فیلم و تلویزیون است. اجرایی دیگر تولید کنندگان مارک کنتون از طریق فضای سرگرمی MM, پایان قسمت کریس سالک و دانیل DeJesus, شانا استین بارت Wenrich و Kevin Fox. راب هاردی امضا کرده است به طور مستقیم قسمت والاتر و اجرایی تولید کند. Lionsgate Television تولید برای Starz.

نشان می دهد یکی از چهار “قدرت” پروژه های در حال حاضر در آثار در Starz. “قدرت کتاب دوم: ارواح” در سال گذشته اعلام شد در حالی که دیگران اعلام کرد پس از mothership سری آخر هستند “قدرت کتاب چهارم: نفوذ” و “قدرت Book V: نیروی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>