روابط عمومی فاجعه به سرمایه گذاران عزیز: چگونه سال تبدیل به اطراف برای Elon Musk

آیا شما او را تحسین و یا نفرت انگیز Elon Musk است که با داشتن یک سال فوق العاده.

SpaceX شرکت او در سال 2002 تاسیس لعنتی دو فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی در اواخر ماه مه آورده و آنها را با خیال راحت در خانه تاریخی فرود یکشنبه, نوید یک عصر جدید از بخش خصوصی و سفر به فضا. تسلا Inc., او الکتریکی خودرو ساز به تازگی جشن چهارم آن راست سه ماهه از سود و ممکن است به زودی شاخص S&P 500. در این سال سهم رالی ساخته شده است که در کالیفرنیا شرکت با ارزش ترین در جهان خودروساز با ارزش بازار حدود 267 میلیارد دلار که از روز جمعه نزدیک است.

و پس از آن وجود دارد مشک خود را. 49 ساله آفریقای جنوبی مهاجر است که در لس آنجلس مستقر مشهور به اندازه یک دره سیلیکون مدیر عامل شرکت در حال حاضر 10 فرد ثروتمند در جهان با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص.

در حالی که افسران اجرایی از چهار فن آوری شرکت ، Amazon.com Inc. ، Apple Inc., Facebook, Inc., و Google Inc. — شد تمسخر عنوان “سایبر بارون” طی یک همه فن حریف بق توسط کنگره در هفته گذشته بر ضد تراست مسائل مشک basked در بخش درمان در یکشنبه نیویورک تایمز.

این یک چرخش قابل توجه از تاریکی روز از سال 2018 وقتی که تسلا تلاش به سطح شیب دار بالا تولید مدل 3 سدان نمرات از مدیران ترک و مشک بود شکایت کرد آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش از بدنام خود را “خصوصی” صدای جیر جیر.

Coronavirus جنجال

پس از او رسالت خود را به همه. مشک آمده است در زیر آتش برای کم اهمیت جلوه دادن بیماری همه گیر کوروناویروس به tweeting در اوایل ماه مارس که “coronavirus وحشت گنگ” و سپس پیش بینی ایالات متحده احتمالا “نزدیک به صفر رساندن موارد جدید” تا پایان ماه آوریل است. در کالیفرنیا که تسلا عظیم خودرو استخدام کارخانه حدود 10 ، 000 کارگران مشک به مبارزه طلبیده مقامات بهداشت عمومی در آالمدا کانتی با بسته شدن این کارخانه در اواخر و بازگشایی آن در اوایل شجاعانه هر کسی که او را دستگیر کنند.

در عین حال در یک سال و زمانی که بسیاری از ملت است ماندم, به یا retrenching در صورت فزاینده عفونت ویروس و گسترده اقتصادی اضطراب مشک است جوشان و در حال گسترش است. تسلا که 55,000 کارکنان در سطح جهان است که استخدام و در حال ساخت یک خودرو جدید گیاه در Austin, تگزاس, برای آینده خود را برقی وانت. مشک پیشنهاد جمعه که تسلا نیروی کار می تواند به رشد 65,000 تا پایان سال است.

“ما پر از تحسین” برای تمام تیم تسلا, James Anderson اسکاتلند مدیر پول Baille Gifford, تسلا دومین سهامدار پس از مشک خود گفت: در یک ایمیل. “آنچه که آنها انجام می دهند نادر است اما محور مرکزی نور در یک دنیای تاریک.”

همچنین بخوانید: جف بزوس, مارک زوکربرگ, Elon Musk, ساخته شده $115 میلیارد دلار در سال جاری

Baillie Gifford کاهش یافته است به نظر موفقیت SpaceX که در آن آن را نیز یک سرمایه گذار. مشک را شرکت خصوصی برگزار شد که در این میان بالا بردن $1 میلیارد دلار در بودجه است که در میان با ارزش ترین شرکت های سرمایه گذاری حمایت در آمریکا

SpaceX موفقیت

SpaceX — به طور رسمی Space Exploration Technologies Corp. — شده است بهترین و شناخته شده برای راه اندازی فالکون 9 موشک قابل استفاده مجدد برای مشتریان که شامل تجاری اپراتورهای ماهواره ای به سازمان ملی هوانوردی و فضا و نظامی ایالات متحده. موفق پرواز فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley, علائم اولین بار است که SpaceX پرواز انسان — یک نقطه اثبات برای یک شرکت تاسیس با هدف استعمار مریخ است.

“خوش آمدید بازگشت به سیاره زمین و با تشکر برای پرواز SpaceX” گفت: ماموریت کنترل, پس از فضانوردان در کپسول اژدها پخش را به خلیج مکزیک. تبریک ریخت و از طریق توییتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سلف خود باراک اوباما را به عنوان به خوبی به عنوان رقبای مانند آبی مبدا و بوئینگ شرکت.

در حال حاضر که “نسخه ی نمایشی-1” تست پرواز کامل است SpaceX می توانید شروع عملیاتی سفر برای ناسا. خدمه-1 ماموریت برنامه ریزی شده برای اواخر سپتامبر.

SpaceX نیز تست Starship نسل بعدی موشک که پرواز انسان به ماه و پس از آن مریخ است. آن را نیز در حال آماده شدن برای راه اندازی خود را در فضای مبتنی بر خدمات اینترنتی به نام Starlink. و بعد از این ماه مشک پاکستان را یک “پیشرفت به روز رسانی” در Neuralink مغز او و ماشین رابط راه اندازی.

همچنین بخوانید: مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk می گوید باز به تهیه باتری به دیگر خودروسازان

“اگر شما می خواهید فرد است که رفتن به تغییر جهان, شما در حال رفتن به برخی از لبه های خشن,” Gene Munster شریک مدیریت از Loup سرمایه گذاری گفت: مشک در مصاحبه ای در روز یکشنبه ، “در نهایت موفقیت برای خود صحبت می کند. و در حالی که آن را احساس می کند همه چیز را با هم می آیند برای او در این سال او بوده است تخمگذار زمینه را برای دهه گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>