برتر تست شده برای COVID-19 وزیر بهداشت می گوید


کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk است در حال آزمایش برای coronavirus است و “خوب” پس از لغو یک برنامه ریزی ظاهر در ABC News صبحانه در روز دوشنبه.

وزیر بهداشت استیون مایلز تایید در ABC Radio بریزبن او مشغول به کار بود با Ms Palaszczuk تمام پنج شنبه و او تا به حال به خوبی بوده است.

Premier Annastacia Palaszczuk arriving to a Council of Australian Governments meeting in Sydney last week.

برتر Annastacia Palaszczuk ورود به شورای استرالیا جلسه دولت در سیدنی در هفته گذشته.اعتبار:Dominic Lorrimer

دفتر او به نام ایستگاه رادیویی به تایید او نیست که تست شده است.

آقای مایلی گفت که او آگاه نیست چرا Ms Palaszczuk برنامه های تغییر کرده بود در صبح روز دوشنبه اما او “اغلب به نام دور”.

تبلیغات

ABC Radio میزبان ربکا Levingston سوال اگر Ms Palaszczuk خواهد بود تست شده و پس از او تا به حال با حضور کابوی-Broncos راگبی لیگ تاونزویل در شب جمعه اما آقای مایلز گفت: برتر برآورده نمی مورد نیاز از خارج از کشور سفر یا که در تماس نزدیک با یک مورد تایید شده.

روز یکشنبه Ms Palaszczuk به نام برای آرامش و برای Queenslanders برای جلوگیری از ترس-خرید در فروشگاه ها, هشدار, آن می تواند آسیب پذیر تر اعضای جامعه بدون ضرورت اساسی است.

پانزده موارد جدید COVID-19 آورده دولت را در مجموع به 61 روز یکشنبه از جمله یک دختر 8 ساله دختر در ساحل طلا.

هشت نفر به طور کامل بهبود و “گسترده و فله” شد موارد خفیف, آقای مایلی گفت.

دولت همچنین ثبت آن مرگ اول از COVID-19 با سالمندان Noosaville زن در حال مرگ در سیدنی.

آقای مایلی تکرار برتر گفت: در حال حاضر زمان را بیشتر از دولت های تازه تولید و به آرام باقی می ماند با مدارس باقی مانده باز است.

او گفت: هر کسی که نمی تواند دسترسی به سوپر مارکت ها و یا مواد غذایی می تواند تماس کوئینزلند و سلامت آنها و یا خدمات مانند صلیب سرخ می تواند با ارائه مواد غذایی و پشتیبانی.

کوئینزلند تصویب بهداشت عمومی قانون در ماه فوریه که به دولت قدرت بیشتری برای اجرای صفحه اصلی انزوا و جریمه افرادی که منطبق نیست.

وزیر بهداشت گفت: پس از دولت فدرال اعلام کرد که به همه مسافران پرواز به استرالیا را به خود قرنطینه برای 14 روز مرز مقامات نیروی در کوئینزلند فرودگاه خواهد بود صحبت کردن به هر مسافر.

پرسید: مردم چگونه می تواند به خانه یا محل اقامت به طور تصادفی و بدون انتقال COVID-19 به رانندگان تاکسی یا رانندگان, آقای مایلی گفت: مسئولان در فرودگاه صحبت می تواند از طریق فرآیندهای برای هر یک از مسافران است.

“خطرات ناشی از آنها رفت و آمد از فرودگاه به خانه بسیار کم است چرا که آنها خواهید بود برای ارزیابی علائم در فرودگاه,” او گفت: ABC Radio.

“آنها بعید به مسری اگر آنها علامتی بنابراین ما قادر خواهید بود برای کمک به آنها را به خانه.”

شواهد از برخی از مسافران در روز شنبه بود که آنها نمی کبابی در سفر خود را و یا هر گونه علائم با آقای مایلز گفت: “آنها باید” سوال به عنوان آنها را از طریق فرودگاه.

“ما مقامات بهداشت عمومی در فرودگاه ها و مرز نیروی در حال ارائه آن به مردم مشاوره,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>