‘آماده اما وحشت نکنید’: ساعت مودی شرکت در سارک ویدئو کنفرانس

نخست وزیر نارندرا همراه با رهبران و نمایندگان کشور های سارک شرکت در یک ویدئو کنفرانس به گچ کردن یک استراتژی مشترک برای مبارزه با شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 5000 نفر در سراسر جهان.

جدا از مودی, سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa Maldivian رئیس جمهور ابراهیم محمد Solih نپال نخست وزیر K P Sharma Oli, بوتانی برتر Lotay Tshering بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند رئیس جمهور اشرف غنی و ویژه معاون نخست وزیر پاکستان در سلامت ظفر میرزا شرکت در ویدئو کنفرانس.

او در سخنرانی افتتاحیه نخست وزیر مودی گفت: منطقه جنوب آسیا گزارش شده کمتر از 150 coronavirus موارد اما “ما باید هوشیار باشند”.

“آماده کند اما نمی وحشت” شده است هند هدایت سرود در برخورد با کروناویروس شیوع او گفت:.

“ما شروع غربالگری افراد از ورود به هند از اواسط ژانویه خود را در حالی که به تدریج افزایش محدودیت در مورد سفر” مودی گفت.

گام به گام با رویکرد کمک به جلوگیری از وحشت و هند ساخته شده ویژه تلاش برای رسیدن به گروه های آسیب پذیر است.

هند همچنین در پاسخ به ندای مردم خود را در خارج از کشور و تخلیه حدود 1,400 سرخپوستان از کشورهای مختلف گفت.

مودی همچنین گفت: هند کمک کرد تا برخی از شهروندان کشورهای همسایه توسط تخلیه آنها از coronavirus-آمار سازمان ملل.

مودی روز جمعه تا به حال پیشنهاد تدوین یک استراتژی مشترک با کشور های سارک برای مبارزه با کروناویروس یک پیشنهاد بود که با حمایت همه کشورهای عضو است.

خواستار سارک سازمان ملل به عنوان مثال مجموعه برای جهان مودی رسیده بود به هشت عضو گروه بندی های منطقه ای و تن به تن به صورت ویدئو کنفرانس در میان رهبران آن به گچ از یک استراتژی قوی برای مبارزه با کروناویروس که به کشته شدن بیش از 5000 نفر در سطح جهان است.

درخواست تجدید نظر خود را کردم یک پاسخ سریع از سریلانکا رئیس جمهور Rajapaksa Maldivian جمهور Solih نپال نخست وزیر Oli, بوتانی برتر Tshering بنگلادش نخست وزیر حسینه خواستند و دولت افغانستان همه آنها با استقبال از پیشنهاد.

پاکستان در پاسخ به این پیشنهاد در آمد و پس از استراحت به کشور, سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui گفت: تهدید COVID-19 مورد نیاز تلاش های هماهنگ در سطح جهانی و منطقه ای سطح.

“ما ابلاغ شده که SAPM (دستیار ویژه به نخست وزیر پاکستان) بر سلامت (ظفر میرزا) در دسترس خواهد بود برای شرکت در ویدیو کنفرانس از کشورهای عضو سارک در موضوع” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>