رئیس جمهور تهمت های ارائه شده: اعطای عفو’


لندن: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ یک ما را عفو ریاست جمهوری و یا “برخی از راه” دو سال پیش با توجه به شواهد ارائه شده در لندن استرداد دادگاه.

Julian Assange pictured in May being taken from court.

جولیان آسانژ در تصویر مه گرفته از دادگاه.اعتبار:AP

در آخر دادرسی اداری در وستمینستر دادستانی دادگاه در چهارشنبه آسانژ را وکیل مدافع ادوارد فیتزجرالد نشان داد که همکار دفاع وکیل جنیفر رابینسون را طرح عفو ریاست جمهوری ارائه در بیانیه ای خطاب به دادگاه با شروع در روز دوشنبه.

او گفت: رابینسون بیانیه توضیح خواهد داد که چگونه جمهوری خواه نماینده دانا تبدیل نمایند تا به حال بازدید استرالیا در سفارت اکوادور به او پیشنهاد یک معامله در سال 2017.

فیتزجرالد اشاره به معامله نیاز به آسانژ به انکار روسی لینک کلیک کنید برای هک کردن و نشت کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل قبل از انتخابات 2016.

تبلیغات

“Mr تبدیل نمایند رفتن به دیدن آقای آسانژ و گفت: در دستورالعمل از رئیس جمهور (تهمت) او ارائه عفو و یا برخی از راه های دیگر اگر آقای آسانژ… گفت: روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با DNC نشت” فیتزجرالد به دادگاه گفت.

Former-Representative Dana Rohrabacher, a Republican from California.

سابق-نماینده دانا تبدیل نمایند یک جمهوری خواه از کالیفرنیا.اعتبار:AP

در حالی که پس از آن-کنگره تبدیل نمایند جلسه با آسانژ در حال حاضر دانش عمومی تا به حال گزارش شده است که خود را به جای تحت دستور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

آسانژ لباس پوشیدن و در یک ژاکت قهوه ای و پیراهن سفید با شلوار و آرامش خوانده شده از طریق اسناد و مدارک در طول وحی است.

این زن 48 ساله آغاز خواهد شد خود را با چالش قانونی در برابر استرداد به آمریکا به اتهامات عنوان شده علیه از جمله 17 فقره جاسوسی و یکی از توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ.

کسانی که اتهامات مربوط به ویکی لیکس’ در سال 2010 انتشار از هزاران نفر از طبقه بندی شده پنتاگون فایل ها در عراق و افغانستان جنگ که برخی از آنها آشکار جنایات جنگی و شکنجه زندانیان همراه با کابل های دیپلماتیک آمریکا.

استرالیا با آن مواجه است تا 175 سال در زندان اگر محکوم در ایالات متحده است.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>