رئیس جمهور تهمت به امضای فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در شب دوشنبه که او را به امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده!” او گفت:.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب 30 روز ممنوعیت سفر بین ایالات متحده و چندین کشور برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19. فهرست کشورهای شامل بسیاری از اروپا و چین و کانادا و مکزیک, ایران و کره جنوبی. اجرایی دستور توقف همه مهاجرت خواهد بود فوق العاده اندازه گیری های گرفته شده توسط رئیس جمهور.

تعداد تایید coronavirus موارد آمار نزدیک به 800,000 در ایالات متحده و میر گزارش شده اند بالغ بر بیش از 42000. ایالات متحده تبدیل به یکی از بدترین آمار در سراسر جهان coronavirus بیماری همه گیر.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد دستورالعمل برای زمانی که برخی از کسب و کار در سراسر کشور می توانید شروع به بازگشایی شده است. اکثر رستوران ها و کافه و سینما و موزه و غیر ضروری دیگر فروشگاه های تعطیل در طول بیماری همه گیر به عنوان پناهگاه در محل قوانین تعیین شده است. دستورالعمل جدید گفت که یک بار تعدادی از coronavirus موارد شروع می شود که رو به پایین مسیر و بیمارستان ها می تواند در درمان بیماران بدون بحران مراقبت متحده می توانید شروع به بازگشایی برخی از مناطق. کارکنان می توانند شروع به بازگشت به کار در فازهای اما سخت اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم در محل تا COVID-19 تهدید به شدت کاهش می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>