فشار بر پدر و مادر نگه داشتن کودکان خود را در خانه نیست باید درایور برای یک تصمیم به بازگشایی مدارس می گوید اسکاچ کالج, headmaster,,,, Dr الک o’connell.

او هشدار داده است که بازگشایی مدارس برای آینده کوتاه مدت می تواند واکنش های کورکورانه و می گوید: خوب فکر برنامه ریزی برای چگونه غربی استرالیا در مدارس به کار گیرند رفتن به مدت بعدی بسیار مهم است.

A decision is expected on what schooling in WA will look like for term 2.

یک تصمیم است که انتظار می رود در چه تحصیل در وا را نگاه خواهم برای مدت 2.اعتبار:گتی ایماژ

Dr o’connell نگرانی شد نشان داد که دولت در انتظار نخست وزیر علامت McGowan اعلام امروز در مورد اینکه آیا مدارس باز خواهد شد درهای خود را به صورت برنامه ریزی شده شروع ترم 2 در آوریل 28.

Dr اوکانل گفت: معلمان و پدر و مادر تا به حال به شدت متقاعد همه چیز را تغییر داده اند از ترم آخر اگر مدارس بودند به بازگشت به چگونه آنها استفاده می شود به کار گیرند.

تبلیغات

“این بستگی به تعریف باز,” او گفت:. “ما به پایان دوره برای خدمات ضروری … ما تا به حال 12 دانش آموزان در مجموع از حدود 1450.

Scotch College headmaster Dr Alec O'Connell.

اسکاچ کالج, headmaster,,,, Dr الک o’connell.اعتبار:Scotch, کالج, وب سایت است.

“معلمان من کار می کرد هرگز سریعتر و یا سخت تر از قبل برای ارائه این آنلاین برنامه درسی برخی از آنها مشغول به کار از خانه در حالی که دیگران انتخاب کرده اند به در آمده اما همه آنها درک کنند که آنها هنوز هم آموزش و والدین انتظار دارند آنها را به ارائه آن در کلاس.

“من آن را دریافت کند اگر بچه ها ماندن در خانه پدر و مادر نمی توانند کار کنند که یک فاجعه برای اقتصاد است.”

اما Dr اوکانل گفت وجود دارد نمی تواند یک “دو سرعت سیستم” و چیزی تا به حال به تغییر به دلیل ارائه آنلاین و چهره به چهره آموزش برای یک کلاس بود “غیر ممکن است”.

“ما باید مراقب باشید به دلیل فشار از آنچه شما انجام با بچه ها در خانه است که رانندگان نمی تبدیل شدن به یک راه حل سیاسی” او گفت:.

“ما باید به فکر می کنم آن را از طریق من در برابر بچه ها آینده را, اما ما نیاز به یک خوب فکر کردن تصمیم گیری که آیا مبهوت هنگام ورود دوباره از دانش آموزان و یا آنچه شما باید.”

WA اولیه مديران انجمن رئیس جمهور ایان اندرسون گفت: ترم 2 شروع باید به عنوان برنامه ریزی شده با آموزش از راه دور در حال وقوع و تنها فرزندان کارگران ضروری در سایت حداقل به مدت پنج هفته.

آقای اندرسون گفت: یک حالت یادگیری برای هر دو دانش آموزان در خانه و در مدرسه باید تحویل داده شود و که سلامت و ایمنی کارکنان باید به طور جدی در نظر گرفته شود قبل از اینکه مدارس باز شدند.

امروز انتظار می رود اطلاعیه تنظیم شده است آمده پس از ملی در جلسه هیئت دولت صبح امروز با آموزش و پرورش این موضوع از اولویت است.

پیش از نشست امروز نخست وزیر اسکات موریسون روشن ساخته و موقعیت خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی به اصرار پدر و مادر برای فرستادن کودکان به مدرسه هشدار آموزش و پرورش خود را “آویزان در تعادل”.

“این خیلی مهم است که کودکان قادر به نگه داشتن جسمی رفتن به مدرسه او گفت:” در یک Facebook پیام تصویری.

آقای موریسون نیز به طور مستقیم به دادگاه تجدید نظر به معلمان گفت: “شما دانش آموزان و خانواده های آنها با تکیه بر شما بیشتر از همیشه است.”

برتر خوانده شده را علامت McGowan توافق چهره به چهره آموزش بهترین بود و او نمی خواست برای دیدن فرزندان تحصیل کرده از خانه برای بقیه سال اما حاضر به قبضه کردن نتیجه جلسه هیئت دولت. آقای McGowan گفت: در یک فرم و یا دیگری تحصیل را از سر گرفت.

پیشنهاد راه حل برای این مشکل شامل مبهوت بازگشت برخی از کلاس ها و فاصله رها کردن و بلند کردن بار.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه معلمان مدرسه اتحادیه و رئیس جمهور Pat Byrne گفت: اعضای باقی مانده نگران آنها دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی مانند سلامت کارگران است.

“هیچ سوالی وجود دارد که به بهترین شکل از یادگیری در کلاس درس,” او گفت:.

“چه معضل برای ما این است که چگونه برای قرار دادن این نظر در مقابل نظر گرفتن ایمنی و سلامت برای هر دو دانش آموزان و بزرگسالان که در یک مدرسه.

“ما در حال حاضر دیده می شود برخی از معلمان راه رفتن ، اعداد بسیار کوچک اما ما آن را دیده اند.”

Dr اوکانل گفت: رادیو 6PR: “من این موضوع را با پدر و مادر این موضوع را با اقتصاد اما در پایان روز یک دلیل وجود دارد برای رفتن به آن [دو آنلاین و چهره به چهره] مدل در پایان مدت است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im