‘قیمت مناسب است’ گوینده جورج خاکستری ” دوره نقاهت را به خوبی پس از سه عظیم حملات قلبی

جورج خاکستری, گوینده برای “قیمت مناسب” است “و دوره نقاهت را به خوبی” پس از سه خصلت عظیم حملات قلبی در هفته گذشته نماینده خود را تایید کرد به انواع.

53 ساله بود با عجله به بیمارستان هفته گذشته پس از درد قفسه سینه. پس از اولین حمله قلبی و پزشکان شروع به کار قرار داده و در یک استنت برای بازگرداندن جریان خون از یکی از شریان ها است. این استنت شکست خورده راست پس از آن قرار داده شد و خاکستری تا به حال یک حمله قلبی دوم. دوم استنت شد و پس از آن وارد شده بیشتر برای کمک به جریان خون.

خاکستری که قرار بود برای اولین بار راه رفتن در اطراف بیمارستان زیر روش دوم استنت وقتی که استنت نیز شکست خورده است. یک بار دیگر او قرار داده و در عمل و پس از آن او تا به حال سومین حمله قلبی. این یکی از left anterior descending artery, همچنین شناخته شده به عنوان “بیوه ساز” عروق به دلیل آن است که تقریبا همیشه کشنده است. خوشبختانه پزشکان در حال حاضر در حال حاضر و می تواند صرفه جویی در زندگی خود.

در حال حاضر, خاکستری, در حال حاضر دوره نقاهت در آریزونا پس از تماس نزدیک.

“او دوره نقاهت خوب توجه برس خود را با مرگ این هفته است. من قادر به صحبت به او را برای حدود 20 دقیقه صبح است و او در روحیه خوبی پس از ترساندن زندگی خود را. او در حال حاضر در حال استراحت و تمرکز بر بهبود” فیل Viardo خود را نماینده گفت: تنوع.

خاکستری معتقد است عوامل ژنتیکی ایجاد می شود سه تا از حملات قلبی است. او می گوید: او در شکل خوب است و کم کلسترول است و هرگز لمس مواد مخدر یا سیگار.

با توجه به Viardo خاکستری “می خواهد این را به عنوان یک درس برای مردم در همه جا که سلامت قلب مهم است که برای نظارت و که این اتفاق می افتد به یک فرد در هر سنی است.” او همچنین تشکر دوستان خود و طرفداران خود را برای فوران عشق و حمایت است.

خاکستری شد به طور منظم گوینده در CBS’ “قیمت مناسب” در سال 2011. قبل از آن او در میزبانی نسخه آمریکایی “ضعیف ترین حلقه” به “$25 میلیون جعل” در NBC و “من می خواهم هر چیزی” در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>