‘قیمت مناسب است’ دوست پسر سبزه خوابگاه تاخیر پس از درو کری سابق نامزد کشته

“قیمت مناسب” دوست پسر سبزه خوابگاه شده اند به تعویق افتاد اخبار زیر که میزبان Drew Carey سابق نامزد کشته شد هفته گذشته است.

خانواده و درمانگر Amie Harwick, 38, شد, صبح روز شنبه در خانه اش در لس آنجلس با آسیب های سازگار با سقوط. او بعد از درگذشت در بیمارستان. او دوست پسر سابق گرت Pursehouse بازداشت شده است به عنوان یک مظنون با توجه به سی ان ان.

کری سوگواری Harwick را از دست دادن و گفت که او “با غلبه بر غم و اندوه است.”

“Amie و من دوست دارم که مردم خوش شانس یک بار در طول عمر” کری در بیانیه ای گفت که در انواع مختلف به دست آمده است. “او یک نیروی مثبت در صورت خستگی ناپذیر و unapologetic قهرمان برای زنان و پرشور در مورد کار خود را به عنوان یک درمانگر. من با غلبه بر غم و اندوه است. من می خواهم برای تشکر از شما در پیشبرد برای دادن خودم و هر کس که عاشق Amie حفظ حریم خصوصی در حالی که ما سعی کنید به از طریق این وضعیت غم انگیز.”

“قیمت مناسب” شرکت تولید Fremantle تایید کرد که در این هفته برنامه ریزی شده دوست پسر سبزه خوابگاه از این بازی نشان می دهد خواهد شد و به تعویق افتاد در نور Harwick مرگ است. پس از نشان دادن سوابق قسمت ماه قبل از آنها به تاخیر نمی خواهد تحت تاثیر قرار CBS’ صف این هفته است.

کری در زمان بیش از “قیمت مناسب” میزبانی وظایف از باب بارکر در سال 2007. او شروع به دوستیابی Harwick در سال 2017. آنها مشغول شدم سال بعد قبل از تماس خاموش نامزدی سال بعد.

با توجه به LAPD, Harwick تا به حال ثبت یک سفارش محدود در برابر او دوست پسر سابق است که پس از منقضی شده است.

کری به اشتراک گذاشته تصویر از زن و شوهر بعد از ظهر دوشنبه در توییتر. “من امیدوارم که شما به اندازه کافی خوش شانس به کسی که در زندگی خود را که دوست دارد تا آنجا که او بود,” او نوشت.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>