پرنس چارلز در صدر لیست مهمان برای glitzy bushfire جشن خیریه


لندن: پرنس چارلز اعلام شده است به عنوان مهمان ویژه در سیاه و سفید کراوات جشن خیریه در لندن که در آن شهر نخبگان را جمع آوری برای جمع آوری هزاران پوند برای حمایت از صلیب سرخ bushfire امداد تجدید نظر شود.

آینده که پرشور زیست و مشتاق تغییر آب و هوا مبارز حضور خواهند شیک پوش رویداد در مارس 12, آن است که توسط سازمان به استرالیا, کمیساریای عالی به انگلستان جورج برندیس.

شدید bushfires در سراسر استرالیا تابستان سوخته جوامع مختلف در طول شرقی. بیش از 30 نفر کشته شدند هزاران نفر از خانه ها و ساختمان های ویران شد و تاثیر بر فون و فلور و گسترده بود.

پس از آتش سوزی, شاهزاده چارلز منتشر عاطفی پیام ویدئویی به مردم استرالیا در طول bushfires گفت که او و والا بوده و در “وحشتناک ناامیدی” به تماشای “هولناک ترسناک” آشکار خود را در صفحه تلویزیون.

تبلیغات

وارث تاج و تخت تاپ نخبگان مهمان لیست که شامل رنگارنگ فارسی رمان نویس جفری آرچر خواهد شد که یک حراج در شب, فروش چندین اهدا موارد و تجربیات از جمله فیلیپ بیکن آثار هنری کوانتاس پروازهای بین استرالیا و انگلستان و یک شب سرگرمی در یک منحصر به فرد جعبه در رویال آلبرت هال.

The Prince of Wales with his wife Camilla, the Duchess of Cornwall sign the guest book with Australia's High Commissioner to the UK George Brandis at Australia House in London.

شاهزاده ولز با همسر خود Camilla, دوشس کورنوال امضای کتاب مهمان با استرالیا, کمیساریای عالی به انگلستان جورج برندیس در استرالیا, خانه در لندن است.

لرد آرچر مشهور است برای توانایی های خود را برای استخراج مبالغ هنگفتی را از بریتانیا معروف و ثروتمند به نمایندگی از سازمان های خیریه جمع آوری £2,902,650 ($5,680,112) در سراسر 20 مزایده در سال گذشته به تنهایی.

در قیمت 500 پوند ($973) در هر صورت 260 بلیط فروخته شده در کمتر از یک هفته.

چندین بیشتر با مشخصات بالا مهمانان انتظار می رود که در میان کسانی که برای تایید حضور خود را در هفته های آینده.

استرالیا موسیقی تئاتر ستاره جاش Piterman که در حال حاضر بازی فانتوم در اندرو Llyod وبر سر و صدا-ضربه West End موزیکال شبح اپرا انجام خواهد شد در شب, داشتن شده است با توجه به این شب با شرکت های تولید کامرون مکینتاش محدود و واقعا مفید است.

“به خواسته می شود برای انجام در چنین محترم رویداد برای یک علت است که به قلب من نزدیک است و بسیار فروتنی هیجان انگیز و دشوار” Piterman گفت.

Australian musical theatre performer Josh Piterman has been given the night off playing Phantom in The Phantom Of The Opera to perform at the event.

استرالیا موسیقی تئاتر مجری جاش Piterman داده شده است شب کردن بازی فانتوم در The Phantom Of The Opera برای انجام در این رویداد است.اعتبار:اندرو میسون

“تماشای ویرانی بازگشت به خانه در طول bushfires بود به شدت دلخراش است.”

من می خواستم برای کمک به برخی از راه, اما احساس درماندگی از طرف دیگر از جهان پس از من هیجان زده هستم من قرض می تواند صدای من به این شب خاص و بسیار خدا را شکر به تیم فوق العاده در The Phantom of The Opera برای اجازه دادن به من یک شب از نمایش به انجام این کار است.”

“این رفتن به یک شب” او گفت:.

لندن خداوند شهردار ویلیام راسل اهدا کرده است استفاده از لندن عمارت تاریخی خانه – دفتر کار و خانه در مایل مربع – برای بهره مند شوند.

“استرالیا bushfires کاملا ویرانگر است. زندگی از دست داده اند و خانه به زمین سوخته و جوامع به طور کامل از هم جدا شده توسط این فاجعه است.”

“کمک های بین المللی به فوریت مورد نیاز است و ما نیاز به عمل در حال حاضر. شهر لندن آماده است تا نقش خود را و من امیدوارم که این رویداد خیریه کمک خواهد کرد که جمع آوری هزاران پوند برای این فشار باعث,” او گفت:.

استرالیا, کمیساریای عالی به انگلستان جورج برندیس گفت: سخاوت نمایش داده می شود تا کنون نشان داده که روابط نزدیک بین دو کشور.

“مردم از ما دو کشور همواره وجود دارد برای یک دیگر در زمان نیاز هر دو در جنگ و در زمان صلح و شرایط اضطراری,” او گفت:. “پاسخ مردم به استرالیا bushfire اورژانس نشان می دهد و در عین حال دوباره چگونه قوی هستند قرضه بین ما است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>