لندن: دوک ساسکس بنا به گزارش رسیده نشان داد در طول Sussexes’ رویداد برای اولین بار پس از اعلام آنها را ترک خانواده سلطنتی او شده است در درمان برای چند سال گذشته برای مقابله با از دست دادن مادر خود را.

Prince Harry has spoken about his difficulties following his mother's death.

شاهزاده هری به صحبت در مورد مشکلات خود پس از مرگ مادر او.اعتبار:Chris Jackson

در یک سخنرانی در JP Morgan-حمایت سرمایه گذاری جایگزین اجلاس در فلوریدا هری همچنین گفت که او نمی پشیمانی پله پایین به عنوان یک ارشد سلطنتی به عنوان او نمی خواست مگان و پسر مورچه به تجربه آنچه او را از طریق رفت زمانی که جوان تر بود.

معلوم نیست اگر دوک – که در یک تصمیم دوبله Megxit انتخاب آزادی مالی بیش از اینکه یک عضو از سلطنت – پرداخت شد برای تعامل صحبت اما حدس و گمان است که مملو او می توانست با دریافت هزینه به ارزش صدها هزار پوند است.

از نیویورک پست گزارش داد هری برای حضور در میامی در روز پنج شنبه و روزنامه به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت: “هری صحبت در مورد سلامت روان و چگونه او شده است در درمان برای چند سال گذشته به سعی کنید برای غلبه بر ضربه از دست دادن مادر خود.

تبلیغات

“او در مورد چگونگی این وقایع از دوران کودکی او را تحت تاثیر قرار است که او شده است صحبت کردن با یک حرفه ای سلامت روان.

“هری هم در Megxit گفت: در حالی که از آن شده است بسیار دشوار است بر او و مگان کند و او را پشیمانی نیست تصمیم خود را به مرحله پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی چرا که او می خواهد برای محافظت از خانواده اش.”

در سال 2017 سالگرد 20th باشد از Diana, Princess of Wales, مرگ, پس, پاریس, تصادف ماشین, هری همچنین صحبت در مورد چگونه او به دنبال مشاوره پس از دو سال از “هرج و مرج کل” صرف نزدیک به دو دهه “فکر کردن” در مورد مرگ مادر خود را.

قبل از اینکه هری صحبت می کرد در این مراسم گفت: باید با حضور میلیاردرهای آمریکایی صبحانه نشان می دهد مجری گیل پادشاه که با حضور Meghan کودک در نیویورک معرفی دوشس که صحبت از عشق به هری آمریکا روزنامه گزارش شده است.

جزئیات آن را منتشر نکرده اند در مورد این که چرا زن و شوهر در این رویداد حضور داشتند اما تعدادی از سازمان های خیریه برجسته شده است در این مراسم صحنه در 1 هتل در میامی ساحل جنوبی.

یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: “من می توانم تایید می کنند به گزارش Sussexes با حضور JP Morgan جمع آوری در میامی دیروز که در آن دوک صحبت کرد.”

یک سخنگوی JP Morgan کاهش یافته است به نظر.

کاخ باکینگهام گفت: Sussexes’ زندگی جدید دور از وظایف سلطنتی آغاز خواهد شد در شمال بهار این سال است.

PA

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de