لندن: شاهزاده هری ادای احترام به خانواده های کودکان مبتلا به نیازهای بهداشتی برای persevering تحت coronavirus مستند, نقاشی بر روی تجربیات خود از والدین.

هری یک حامی WellChild های انگلیسی, موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به بیماری های جدی و صحبت با والدین و پرستاران از طریق تماس تصویری.

او منعکس شده در زمان خود به عنوان یک پدر جدید به مورچه به دنیا آمد و در ماه مه گذشته به عنوان او پرسید: پدر و مادر در مورد مستند در بریتانیا.

“این قطعا زمان های عجیب و غریب … احترام کامل به هر یک از شما به دلیل این سخت است اما این امر به ویژه بر شما,” او گفت: در این ویدئو منتشر شده توسط WellChild.

تبلیغات

“البته رفتن به روز سخت. من حتی نمی تواند شروع به تصور کنید که چقدر سخت است برای شما بچه ها. داشتن یک بچه در 11 ماه, دشوار است, بنابراین برای دیدن آنچه که شما بچه ها در حال رفتن را از طریق در یک روز به صورت روز صادقانه احترام زیادی برای تک تک شما.”

هری از نقل مکان به لس آنجلس در اوایل سال جاری با آمریکا, همسرم, Meghan پس از زن و شوهر داد تا نقش خود را به عنوان کار اعضای سلطنتی بریتانیا ،

Prince Harry and his wife Meghan, pictured, have moved to Los Angeles.

شاهزاده هری و همسرش مگان تصویر را از نقل مکان به لس آنجلس.اعتبار:گتی ایماژ

زن و شوهر برنامه های شوکه ملکه الیزابت و دیگر Windsors اما یک معامله میانجیگری با 93 سال پادشاه را دیدم آنها را به راه خود را از ماه آوریل است.

هری اشاره به نیاز به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش در کالیفرنیا نیز که دیده می شود محدودیت های تحمیل شده.

او گفت که یکی مثبت این مستند ممکن است نیاز به صرف زمان با خانواده “خانواده بسیار است که شما تقریبا فکر می کنم احساس گناه می کنم برای داشتن خانواده بسیار زمان؟” – و اضافه شده است که آن مهم است به درک مثبت لحظاتی که سخت تر بار به ناچار دراز در پیش است.

“شما رو به جشن آن لحظات که در آن شما فقط بر روی زمین نورد در اطراف در حمله و تشنج به دلیل چیزی است که اتفاق افتاده و به ناچار نیم ساعت بعد شاید یک روز بعد وجود دارد رفتن به چیزی است که شما باید برای مقابله با, و هیچ راهی وجود دارد که شما می توانید فرار از آن,” او گفت:.

“زمانی که شما به دنبال پس از خود و به دنبال بعد از هر بار دیگر که بهترین است که شما می توانید انجام دهید.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im