اصلی که در آغوش گرفت messaged دانشجو نمی خواهد دوباره


کوئینزلند مدیر مدرسه که قرار دادن بازوی خود را در اطراف و صحبت آنها را در Facebook Messenger دهکدهای از دست داد جنگ برای او اخراج شود لغو شد.

استفان کلمن بود که آموزش اصلی از Goodwood مدرسه دولتی یک شرکت آموزشی مدرسه ابتدایی در Bundaberg منطقه تا زمانی که او متوقف شد در آوریل 23, 2018.

Goodwood State School is about 30 kilometres south of Bundaberg CBD.

Goodwood مدرسه دولتی در حدود 30 کیلومتری جنوب Bundaberg CBD.اعتبار:نقشه های گوگل

او در آنجا به مدت شش سال از دست داده و کار خود را پس از 10 اتهامات ساخته شد او را متهم به رفتار نامناسب نسبت به دانش آموزان و عدم پاسخ مناسب به دانش آموز خود-آسیب رساندن و نقض شرایط او قرار می گیرد در هنگامی که او در حال بررسی است.

آقای کلمن اعمال می شود دوباره به عنوان اصلی و یا برای دریافت غرامت در کوئینزلند کمیسیون روابط صنعتی اما حکم رفت و در برابر او در فوریه 28.

تبلیغات

آقای کلمن آغاز شده به عنوان یک معلم در سال 1999 و به کار گرفته شد به عنوان یک اصل از سال 2002. او موفق به دریافت چندین جایزه برای خدمات خود را نفوذ و رهبری به دولت و آموزش و پرورش در طول زندگی حرفه ای او.

اما اتهامات ساخته شده در برابر او درگیر دو دانش آموزان شناسایی شده در این جلسه قضاوت به عنوان یک دانشجو و دانش آموز B و همچنین نگران همکار وزارت آموزش و پرورش کارکنان.

اتهامات بودند که آقای کلمن قرار دادن بازوی خود را در اطراف دانش آموز و دانشجو B در پایان یک کنسرت در سال 2014 قبل از بغل کردن دانش آموز در پایان 2015 سال تحصیلی.

این مدیر سابق گفته شد به آن اشاره شده به دانشجو یک به عنوان “زیبا” و به او گفت که او “یک دختر” در سال 2015 و قبل از برقراری ارتباط با او از طریق Facebook Messenger.

آقای کلمن متهم شد که “نامناسب و غیر حرفه ای” رفتار در هنگام برقراری ارتباط با یک طریق ایمیل بین سپتامبر 15, 2015 اکتبر 8, 2016.

بیشتر از آنچه که منجر به اخراج او شد که مدیر سابق “موفق به پاسخ مناسب و حرفه ای” پس از یادگیری در جولای 2016 که یک دانشجو بوده است به خود آسیب رساندن.

آقای کلمن همچنین گفته می شود با ارسال ایمیل سه به همکار وزارت آموزش و پرورش کارکنان در ژانویه 2017, نقض شرایط خود را “جایگزین وظایف” در حالی که این اتهامات مورد بررسی قرار گرفت.

QIRC معاون رئیس جمهور John W. Merrell نظارت شنوایی.

آقای کلمن ادعا کرد که او آگاه از 2013 استاندارد از تمرین اعلام کرد که او باید تنها بی اعتنایی مناسب فیزیکی فاصله از دانش آموزان برای موجه آموزشی و یا اهداف ایمنی. آقای Merrell رد این ادعا.

او همچنین رد آقای کلمن توجیه که “دادن یا دانشجویان از در آغوش گرفتن بین یک معلم و یک دانش آموز در یک محیط عمومی, [در] آخرین روز مدرسه است عادی عمل می کنند”.

آقای Merrell قبول آقای کلمن را توضیح برای مراجعه به دانشجو یک به عنوان “زیبا” که بود که او “در تلاش بود تا حمایت خود را از زمانی که او احساس غم انگیز” و نظر بوده و در اشاره به یک ظاهر فیزیکی.

این مدیر سابق استدلال او غافل از 2016 استاندارد عمل که تاکید کرد “نگهداری سوابق از تصویب از رسانه های اجتماعی تماس بین کارکنان و دانش آموزان”.

او همچنین گفت که او “اشتباه در مورد اینکه آیا یا نه او مجاز توسط این اداره به صورت الکترونیکی و ارتباط با دانشجو در مسنجر”. آقای Merrell گفت که “محتمل”.

با توجه به 127 ایمیل بین دانش آموز و آقای کلمن آقای Merrell به این نتیجه رسیدند در حالی که مدیر سابق بود “واقعا نگران آموزش و پرورش و رفاه” آن را به بهانه این واقعیت انجام شد و در مغایرت با استاندارد عمل.

آقای Merrell حکومت وقتی آقای کلمن گفته شد توسط یک دانشجو است که او تا به حال به خود آسیب او باید به او گفت که مدیر دبیرستان و یا گزارش آن را به اداره ایمنی کودک.

در نهایت آقای Merrell تصمیم گرفت سه تا ایمیل که نقض شرایط آقای کلمن را “جایگزین وظایف” نه مقدار به سوء. ایمیل نیست مانع رسیدگی به آقای کلمن و آنها در نظر گرفته شده بودند به علاقه و کمک به دریافت کنندگان.

آقای Merrell نتیجه وجود شواهد کافی برای حمایت از نه از 10 اتهامات و وجود شواهد کافی برای حمایت از باقی مانده یکی مربوط به آقای کلمن گفته تماس دانشجو یک “زیبا”.

در پایان آقای Merrell به این نتیجه رسیدند آقای کلمن اخراج شد “نه سخت ناعادلانه و یا غیر منطقی” و اخراج این نرم افزار است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>