اولویت این است که تغییر از 90 درصد از بیش از 4-mn نیروی کار به WFH مدل: Debjani Ghosh

به عنوان جهانی Covid-19 همه گیر در ادامه به مختل کردن زندگی در هند 191 دلار-میلیارد فناوری اطلاعات (IT) خدمات صنعت و تکنولوژی استارت آپ را دوباره کسب و کار خود را مدل siginificantly. Debjani Ghosh, رئيس جمهور از صنعت بدن Nasscom (انجمن ملی نرم افزار و شرکت های خدمات) مورد بحث راه رو به جلو در گفتگو با

Neha Alawadhi. ویرایش گزیده ای:

چگونه آن-BPM شرکت های مقابله با این وضعیت ؟

برای آن/موار (فناوری اطلاعات فعال خدمات) و BPM (مدیریت فرآیند کسب و کار) شرکت بزرگترین اولویت تغییر تقریبا 90 درصد از آن 4.36 میلیون نیروی کار به کار از خانه ، در یک کشور بزرگ مانند هند همه چیز است که رفتن به کار به درستی از یک روز اما همه چیز شده اند و در حال حرکت سریع است. ماموریت بحرانی خدمات مانند بانکداری بیمارستان ها که نیاز به مقدار زیادی از زمین پشتیبانی و بسیاری از امنیتی نمی توانند به داده ها و کار از خانه حتی اگر اینها کمتر از 5 درصد از نیروی کار.

ما اطمینان ما را به حق مراقبت از این افراد با اجتماعی فاصله و sanitisation در دانشگاه ها است که مهم است.

چه هستند برخی از مسائل اصلی به عنوان بیشتر و بیشتر شرکت های کار از خانه ؟

این قطعه مهم ما در حال حاضر باید به فکر می کنم در مورد اتصال به عنوان بسیاری از شرکت ها کار می کنند از صفحه اصلی به طور کامل در هفته های آینده. چقدر ما شبکه های مقاومت در برابر? آیا آنها اجازه می دهد که نوع کار ما که در بسیاری از موارد نمی توانیم زمان تاخیر. همچنین تامین برق در حال رفتن به تبدیل شدن به یک مسئله بسیار مهم است.

گسترش بسیاری از طرح ها نیز اولویت مانند SEZ طرح پایان دادن به در مارس 30. ما تا به حال یک جلسه با وزیر اقتصاد Piyush Goyal به ارمغان می آورد که تا. ما نیاز به گسترش این طرح برای حداقل شش ماه پس از کسب و کار متوقف نمی شود و دریافت نهفته است.

بزرگترین درخواست به دولت این است که برای اطمینان دادن به جهان است که ما آن صنعت است بسیار انعطاف پذیر و بسیار تطبیقی ما در حال تغییر سریع و نمی خواهد اجازه دهید مشتریان خود را.

چه مسائل کلیدی رو شروع یو پی اس و شرکت های کوچک و متوسط (SMEs)?

با شروع یو پی اس و بنگاههای کوچک و متوسط خود را واقعا در مورد نقدینگی. ما باید اطمینان حاصل شود که دولت و یا شرکت های بزرگ, هر کسی که مدیون پول به شرکتهای کوچک و متوسط پرداخت. این زمانی است که شروع یو پی اس می تواند تبدیل به واقعا مفید است. آنها نوآورانه و می توانید راه حل های به سرعت. در حال حاضر زمان برای خرید از شروع یو پی اس. لطفا از آنها بخواهید برای انجام آزمایشات از آنها را خرید و سرمایه گذاری در آنها.

یکی از چیزهایی که ما باید از دولت خواست برای در حال حاضر دانگل, لپ تاپ, شارژر. این باید به عنوان ملزومات برای کار از خانه اتفاق می افتد. ما باید از این به تحویل برای اطمینان از تداوم کسب و کار.

چه Nasscom گروه ضربت است که در حال برنامه ریزی برای Covid-19?

ما شنیدن از بسیاری از شرکت های کار بر روی راه حل های مختلف مانند فن کار بر روی چیزی است که کمک خواهد کرد که مسیر قرنطینه بیماران و غیره اما همه این تلاش ها بوده اند بی ربط. پس وجود دارد چیزهایی که ما انجام می دهند. یکی ایجاد یک دایرکتوری از افراد و شرکت های مشغول به کار در Covid-19 راه حل های که در دسترس خواهد بود به هر کسی که ممکن است به آن نیاز دارید — انجمن های رفاه مقیم دولت هر کسی.

دو Nivruti (Rai, Intel India کشور سر) است که رهبری یک گروه ضربت و اعضای حاضر رای در چه مناطق را مهار, ردیابی, تست, بازیابی. هنگامی که ما شناسایی موضوعات ما شاید شکستن آن را به گروه های کوچکتر. اعضای بیش از 30-35 از جمله شرکت های Intel, TCS, Accenture های, Wipro, SAP, AWS, Tech ماهیندرا و بسیاری از بیشتر بزرگ و شرکت های کوچک.

چگونه مشتریان به دنبال در این وضعیت ؟

آنها نیز در همان قایق نیاز به کشف کردن که چگونه به کار از خانه و تاثیر آن بر کسب و کار. آنها می دانند که یک چیز است که آنها را از طریق این استفاده از فن آوری است. بنابراین انتظارات از ما تنها بالا رفتن از نظر توانایی ما برای ادامه خدمات ما به عنوان ما کار از خانه.

به عنوان یک صنعت دور هم جمع شدیم و گفت که اولویت اول به ایمنی مردم ما است. ما باید به شکل از چگونه ما مشتری کسب و کار و در حال اجرا در حالی که مردم ما امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>