بیمارستان های خصوصی در حال اجرا از ماسک به عنوان نجات مذاکرات شبهه


بیمارستان های خصوصی در حال اجرا هستند کم در ماسک محافظ و هشدار می دهند که ممکن است به پس از درآمد کاهش یافت که دولت لغو اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن ظرفیت برای coronavirus.

دولت که هفته گذشته توافق کردند که به مذاکره کمک مالی معاملات با بیمارستان های خصوصی برای اطمینان از ظرفیت خود را برای کمک به پاسخ به افزایش COVID-19 بیماران در هفته های آینده هستند تقسیم بر اینکه برای پوشش هزینه های در حال اجرا و یا به سادگی پرداخت به نگه داشتن تعداد محدودی از تخت.

Private hospitals are struggling to reach agreement on their promised bailout deals.

بیمارستان های خصوصی در حال تلاش برای رسیدن به توافق بر وعده داده شده خود را نجات می پردازد.اعتبار:Nic واکر

در حالی که دولت ویکتوریا نزدیک به امضای یک قرارداد است که فعال کردن حالت خصوصی در بیمارستان باقی می ماند باز برای کسب و کار اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن به پرداخت کنندگان و کارکنان – NSW است فشار برای محافظه کارانه تر مدل که اپراتورهای ترس منجر به تعطیلی.

استرالیا بیمارستان های خصوصی انجمن, مدیر ارشد اجرایی مایکل راف ، گفت: همه کشورها باید در آغوش ویکتوریا مدل اگر بیمارستان های خصوصی بودند به باز باقی می ماند.

تبلیغات

“اگر ما در حال گرفتن هر گونه پول در درب پس از آن ما نیست باید از این ظرفیت برای پرداخت کارکنان ما” آقای Roff گفت.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone خواست دولت به “تمرکز بر آنچه که در اینجا در مخاطره” به عنوان بیمارستان دست و پنجه نرم “بزرگترین بحران بهداشتی در حافظه زندگی”.

NSW بیمارستان های خصوصی ناراضی هستند با دولت رویکرد درخواست بیمارستان های خصوصی برای ارائه پیشنهادهای فردی ترسیم تعداد تخت آنها در حال ارائه به نگه دارید, باز با این اداره به پاسخ با چگونه بسیاری از تخت های آنها می خواهید به پرداخت هزینه برای.

برخی از بیمارستان ها در دولت در حال ارائه کمتر از 1300 دلار در هر روز برای هر واحد مراقبت های ویژه تخت باقی می ماند در دسترس یک شکل دیده می شود به عنوان بیش از حد کم برای پوشش هزینه های.

تقسیم بین NSW و ویکتوریا مدل مؤثر است مذاکرات در کشورهای دیگر.

آقای راف ، هشدار داد بیمارستان های خصوصی نمی تواند به سادگی پایین و سپس بازگشایی زمانی که آنها مورد نیاز است و به نام “کشورهای مشترک المنافع را تضمین” تحت دولت فدرال همراه با کشورها و مناطق.

بیمارستان های خصوصی آغاز شده است, پوسته پوسته شدن پشت عمل جراحی پیش از آوریل 1 مهلت برای توقف همه غیر فوری روش و ایستاده کردن هزاران نفر از پرستاران بدون پرداخت.

بیمارستان اپراتورها نیز فشار برای تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک را شامل می شود به عنوان بخشی از کمک مالی معاملات بین المللی هشدار داد که محدودیت عرضه را ترک کرده اند و برخی با کمتر از دو هفته با ارزش از ماسک است.

یک منبع ارشد در یک بیمارستان خصوصی در سیدنی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود, نشان داد آنها متوسل شده بود به داشتن دیپلم در هنگ کنگ ارسال ماسک های بین المللی توسط پیک در عمل نومیدی به عنوان سهام زد خطرناکی پایین.

این منبع گفت: بیمارستان خواسته بود NSW دولت برای تضمین دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی اما این شده بود رد کرد و جرقه نگرانی است که پرستاران و پزشکان قرار خواهد خود را در معرض خطر در حالی که تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“اگر شما کسی که نیاز به تهویه مناسب در مقابل آنها وجود دارد و ناکافی است PPE آن غیر ممکن است برای بسیاری به راه رفتن به دور” بیمارستان منبع گفت.

“که نگرش اکثریت قریب به اتفاق کارگران بهداشت و درمان … آنها در حال رفتن به سمت اجرا خطر است.”

این موریسون دولت ارائه شده است, ماسک از طریق پزشکی ملی ذخایر به GPs داروسازان و مراقبت از سالمندان مراکز اما بیمارستان ها شده اند و انتظار می رود به منبع خود تجهیزات حفاظتی.

استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی در روز دوشنبه گفت که دولت فدرال را در نظر بگیرید که به بیمارستان های خصوصی دسترسی به پزشکی ملی ذخایر از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی “به عنوان [آن را] در دسترس می شود”.

دولت فدرال است که منابع 54 میلیون اضافی ماسک – از جمله چند میلیون که وارد شده اند از روز جمعه مانده انتظار می رسند تا پایان مارس – اما یک توافق با بیمارستان های خصوصی ممکن است مورد نیاز در روز. یک NSW بهداشت گفت: مذاکرات با دولت را در بیمارستان های خصوصی ادامه دارد.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>