وام دهندگان خصوصی در مواجهه سخت با توجه به ضعیف شرکت های بزرگ حکومت NPAs

از آن شده است بسیار صاف سوار برای بخش خصوصی وام دهندگان در بانکداری تاریخچه هند با آخرین مورد از بله بانک افتادن به RBI را مدیریت موقت قبل از بزرگتر مستقل ساختار مشغول به کار تحت بانک مرکزی نظارت.

ضعیف حاکمیت شرکتی و NPAs شده اند خود را پاشنه آشیل.

راه بازگشت در سال 2004 بحران زده جهانی اعتماد بانک ادغام شد با شرقی بانک تجارت توسط بانک مرکزی هند. از سال 2001 به GTB نام بود در ارتباط با این کلاهبرداری ها و مجادلات در نتیجه سایه های ریخته گری بیش از این اعتبار از بانک و مدیریت آن است.

با توجه به بیش از قرار گرفتن در معرض به بازار سرمایه و NPAs بانک در ظروف سرباز یا مسافر مالی. زمانی که GTB سعی در پوشش آن به یاد ماندنی NPAs از طریق زیر تأمین RBI – بانک مرکزی و سازمان تنظیم مقررات برای بانک ها در هند منصوب مستقل تیم به بررسی منابع مالی از بانک و این نشان داد مالی مختلف اختلاف نگه داشته و پوشش داده شده توسط بانک.

RBI اعمال کرده بود سه ماه توقف در GTB بر روی زمین از “اشتباه مالی افشا” و در عرض دو روز این بانک ادغام شد با بخش دولتی OBC خود را از دست داده و هویت جداگانه.

در GTB مسائل سابق RBI فرماندار YV ردی در خاطرات خود نوشت: “Advice & مخالفت”: “به زودی پس از من پیوست به عنوان فرماندار در سپتامبر 2003 من تا به حال به نمایش در تمیز کردن GTB.

“GTB همچنان در لیست بانک ها مشکل است. ما صدا پیشرو در بخش خصوصی بانک ها اگر آنها می تواند بیش از GTB. جای تعجب ندارد و نشان دادن علاقه. ما تصمیم به عمل قبل از آن خیلی دیر است.”

در عین حال یکی دیگر از بحران بانکی HDFC Bank گرفته بود بیش از افسر, بانک مرکزی, Punjab (CBoP) در همه سهام معامله است. HDFC Bank هیئت مدیره در سال 2008 مورد تایید برای کسب تومان 9,510 کرور در یکی از بزرگترین ادغام در بخش مالی در هند. CBoP سهامداران یک سهم HDFC Bank برای هر 29 سهام برگزار شده توسط آنها.

این بود HDFC Bank دوم را کسب و پس از بار بانک و آن را تقویت HDFC بانک شبکه توزیع در شمال و مناطق جنوبی. کل فرایند ادغام در زمان چهار سال برای تکمیل.

در ادغام نهاد رعنا Talwar را سابر سرمایه برگزار شد و کمتر از 1 درصد سهام برابر 3.48 در CBoP.

در سال های اخیر وجود دارد PMC بانک بحران است.

RBI حال جایگزین هیئت مدیره از بحران-آمار پنجاب و ماهاراشترا تعاونی بانک با مسئولیت محدود بمبئی و منصوب Jai Bhagwan Bhoria به عنوان مدیر جدید.

ادعایی بی نظمی در بانک به ميدان آمد که RBI مهار بانک ها از انجام فعالیت های کسب و کار به مدت شش ماه و دربسته خروج توسط سپرده گذاران در Rs 1000 روز است که پس از آن افزایش یافته و به 50,000 تومان. آن فرستاده تکان طریق بخش بانکی به عنوان بانک غذا به سپرده گذاران و محدودیت های اعمال شده توسط RBI دامن زده دستگیری یکی دیگر از کلاهبرداری بزرگ در بخش بانکی کشور.

جدا از موسسات مانند IDBI ICICI HDFC و عفونت ادراری, افسر, بانک, بانک مرکزی, Punjab, بار, بانک جهانی, بانک اعتماد و IndusInd بانک Hindujas داده شد مجوز به بانک های خصوصی است. محرومیت IndusInd همه دیگران شده اند با هم ادغام شدند به یکی دیگر از بانک.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>