حمله به گوگل-Fitbit $2.1 میلیارد معامله را نشان می دهد اتحادیه اروپا wising به ارزش داده

غول دره سیلیکون استفاده می شود به ضربه محکم و ناگهانی کوچکتر شرکت فنی را امن در دانش است که ضد تراست رگولاتور به ندرت آنها مانع از گسترش به صنایع جدید.

کمیسیون اروپا نشان داد که روز سه شنبه آن روزها رفته اند باز در عمق پروب به گوگل $2.1 میلیارد دلار تصاحب Fitbit — یک تحقیق که بر بزرگ بالقوه ارزش آن گنجینه ای از داده های مشتری.

اتحادیه اروپا سازمان بررسی خواهد شد که چگونه گوگل می تواند به تقویت آن “data مزیت” در تبلیغات آنلاین با اطلاعات جمع آوری شده از تناسب اندام Fitbit. این کاوشگر که اولیه دسامبر 9, مهلت, افزایش خطر بالقوه حق وتو.

کمیسیون “به نظر می رسد در نهایت تصرف یک فرصت منحصر به فرد برای ایستادن به دیجیتال تسلط که به دنبال بهره برداری ما صمیمی ترین اطلاعات برای سود” گفت: Ioannis Kouvakas از حریم خصوصی بین المللی است که برای یک لابی دیگر اتحادیه اروپا شد. معامله را تقویت گوگل دسترسی به داده های سلامت “در آنچه که ممکن است یک نقطه بحرانی برای توسعه این به طور فزاینده مهم بازار”.

همچنین بخوانید: ITC 60 غیر توتون و تنباکو FMCG راه اندازی محصول در FY20 بالا قبلی بالا

تنظیم کننده به طور فزاینده ای مشکوک از تکنولوژی غول’ تصاحب با هدف جلوگیری از در حال حاضر قدرتمند شرکت از فتح نوآورانه بازارهای جدید که در آن داده است که اغلب باارزش ترین دارایی. ضد تراست مقامات را مورد انتقاد قرار گرفته است برای تکان دادن از طریق معاملات مانند Facebook را تصاحب Instagram و حتی گوگل در سال 2007 پیشنهاد برای نمایش پلت فرم تبلیغاتی DoubleClick.

اتحادیه اروپا گسترده تمرکز بر تبلیغات آنلاین درگیری با گوگل دیدگاه که “ایران در مورد دستگاه های نه اطلاعات” و آن را با اضافه کردن یک سرویس — پوشیدنی سلامت دستگاه — که در آن در حال حاضر نیست فعال و چهره مقدار زیادی از رقبا از اپل, سامسونگ, الکترونیک, Garmin و دیگران.

گوگل به دنبال جلوگیری از گسترش اتحادیه اروپا بررسی های امیدوار کننده برای ایجاد یک به اصطلاح اطلاعات سیلو به نگه داشتن برخی از Fitbit داده جدا از دیگر گوگل داده های بسیاری ساخته شده است که پروفایل کاربران اینترنت به آنها خدمت می کنند تبلیغات آنها ممکن است پیدا کردن جذاب است. تنظیم کننده های اتحادیه اروپا گفت که آنها این پیشنهاد را رد کرد زیرا نمی آدرس نگرانی های خود را و را شامل نمی شود همه Fitbit داده است که می تواند برای تبلیغات استفاده می شود.

همچنین بخوانید: از منشور به Covid-19 گواهینامه سفر شرکت شیر جدید درآمد مناطق

کمیسیون “است عاقلانه به فناوری platitudes گفت:” جانی رایان, یک عضو ارشد در ایرلندی شورای آزادی های مدنی که به کمک مرورگر وب شجاع به فایل حریم خصوصی شکایت بیش از گوگل جمع آوری داده ها و شیوه های تبلیغی.

“گوگل ممکن است با توجه به اطمینان به سیلو داده ها را بدست می آورد از Fitbit اما قبلی اطمینان شده اند از ارزش کمی. پس از گوگل کسب DoubleClick بزرگ تبلیغات آنلاین شرکت در سال 2007 آن را وعده داده شده هرگز به ترکیب DoubleClick داده ها با خود را دارد. اما در ماه ژانویه سال 2016 آن را دقیقا به این,” رایان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>