تهیه کننده دوست Harvey Weinstein شهادت او یک معتاد به رابطه جنسی

Harvey Weinstein دفاع تیم لگد خود را در مورد بعد از ظهر پنجشنبه در تماس تلفنی با یک دوست سابق Annabella Sciorra را برای تضعیف او ادعا که تولید کننده raped او در اوایل 1990s.

پل Feldsher سابق ICM عامل و تولید کننده چند Miramax films گفت که Sciorra یکی از نزدیکترین دوستان خود را برای چندین سال. او شهادت داد که آنها یک بار در زمان یک پیاده روی طولانی که در طی آن او اعتراف کرد پس از انجام “این چیز” با Weinstein.

“درک من این بود که او فریب خورده در اطراف با او” Feldsher گفت. “من به یاد نمی آن که استرس زا است.”

Feldsher مشغول به کار به عنوان یک تهیه کننده یا تهیه کننده اجرایی در پنج Miramax films در اواخر 1990s و 2000s اولیه از جمله “چهار پر” و “دریافت بیش از آن.” او همچنین اذعان کرد که Weinstein Co. تا به حال او را به پرداخت $60,000 برای کار او انجام داده بود در سال 2016 یا 2017 به عنوان مشاور تهیه کننده در یک پروژه به نام “خارج است.”

تحت بازجویی توسط دادستان جوآن Illuzzi او خواسته شد اگر او تا به حال مورد بحث او شهادت دادند.

“هاروی است دوست من” Feldsher گفت. “من به او صحبت کرد برای یک مدت زمان طولانی آره.”

Illuzzi خواسته Feldsher خود را در مورد پرونده تلفن های, که نشان داد تماس های متعدد به دادند و از او پرسید که چرا او تا به حال شده است در تماس با او را به طور منظم.

“کسی که من می دانستم که دچار مشکل شد و من در صحبت کردن به او را تا حدی از آنجا که هیچ کس دیگری نمی بود” Feldsher پاسخ داده است. “من احساس بد است که او به طور کامل به تنهایی. من احساس بد است که آن را دشوار برای او را به گیرنده با توجه روند.”

او گفت که او تا به حال روشن ساخته است که نمی خواهید به شهادت بود اما subpoenaed توسط دفاع.

Feldsher را تکذیب کرد ارسال پیامک با Weinstein مورد Sciorra اما عقب نشینی زمانی که Illuzzi مواجه او با متون است.

“گوش کن من یادگیری زیادی در حال حاضر, و من تا به حال هیچ ایده که من متن را تا پایان در یک دادگاه” او گفت:.

در یکی از پیام او گفت: Weinstein “من فکر می کنم او پر از s—.” در دیگر او نوشت: “من می دانم که شما بچه ها تا به حال بی دست و پا هر چه f— night سال پیش.” در یکی دیگر از, او گفت:, “تجاوز به عنف نسخه خود یک عامل در کا.”

“آیا این درست است که شما گفته چیزهایی که شما فکر Harvey Weinstein می خواستم به گوش؟” Illuzzi پرسید.

“Um, بله,” او گفت:.

“و این چیزی است که شما امروز در حال انجام نیست شما آقا ؟ آیا شما آقا گفته چیزهایی که در این دادگاه است که شما فکر می کنم Harvey Weinstein می خواهد به شنیدن؟”

“مطلقا هیچ” او جواب داد.

در یکی دیگر از پیام متنی Feldsher castigated دادند نوشتن “اگر تعداد زیادی از این دختران شده بود دختر من, من می خواستم به ضرب و شتم s— از شما.”

“این درک من بود که هاروی به حال اعتیاد به رابطه جنسی برای مدت زمان طولانی” Feldsher گفت.

Sciorra شد محاکمه اولین شاهد گفتن داوران در Jan. 23 که Weinstein به زور مورد تجاوز او را در آپارتمان خود در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994.

“من در تلاش بود تا او را از من مشت او را من لگد زدن به او را,” او گفت:. “او با قرار دادن دست بر سر من آنها را به عقب و او رو در بالا از من و من تجاوز می کرد.”

Sciorra بدخشان بیش از حد قدیمی است به پیگرد قانونی خواهد اما D. A. دفتر است که با استفاده از شهادت او به حمایت دو فقره “درنده تجاوز جنسی” که ادعا می کنند که Weinstein یک مجرم تکرار است.

دادستان استراحت مورد آن در اوایل روز پنج شنبه بسته بندی تا دو هفته از شهادت که شامل گریان حساب از شش زن متهم Weinstein از تجاوز جنسی و تجاوز به عنف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر