فیلم و تلویزیون تولید شرکت See-Saw Films که تخته سنگ شامل Jane Campion را “قدرت سگ” و تلویزیون اپل به همراه سری “آهسته اسب” اعلام کرده است که انتصاب تولید جوانا لوری به شرکت در انگلستان ،

مستقر در لندن و بلافاصله موثر لوری به عنوان تهیه کننده یا تهیه کننده اجرایی در انتخاب فیلم و تلویزیون پروژه های گزارش به کلنگ مشترک مدیریت, مدیران, Iain کنسرو و امیل شرمن.

لوری می پیوندد دیدم پس از بیش از یک دهه در شماره 9 فیلم که در آن او به عنوان سر تولید کار در کنار استفن وولی و الیزابت Karlsen قبل از تبدیل شدن به یک تهیه کننده مستقل. او تولید شامل اعتبار تحسین “کفتار” توسط نویسنده-مدیر جرارد جانسون که باز ادینبورگ Intl. جشنواره فیلم و برنده آرزو Fantàstic Òrbita جایزه در سیلوهای و “Limehouse میشکند” نوشته شده توسط Jane Goldman, به کارگردانی خوان کارلوس مدینا و با بازی بیل اهالی و Olivia Cooke.

لوری بود و تولید کاردانی به تعداد 9 فیلم تولید مشترک با نیلی فیلم “جوانی” توسط Paolo Sorrentino بازیگران Michael Caine and Harvey Keitel, و همچنین به عنوان “Byzantium” به کارگردانی Neil Jordan بازیگران Gemma Arterton و Saoirse Ronan. اعتبارات او را به عنوان مدیر تولید به شماره 9 فیلم شامل “کارول” خود را “بهترین” “در Chesil ساحل” و “کولت.”

“این هیجان انگیز است که جو بپیوندید دیدم تیم” کنسرو و شرمن در بیانیه ای گفت. “این به وضوح نامشخص زمان اما مخاطبان باقی می ماند متعهد به داستان های بزرگ و با کیفیت مواد. جو درایو گسترده تجربه و استعداد روابط ضروری خواهد بود به ما توانایی گسترش ما تخته سنگ از پروژه های منحصر به فرد و حفاظت و پرورش از پروژه های ما در حال حرکت به سمت تولید است. ما بسیار مشتاقانه منتظر به کار با او.”

لوری گفت: “دیدم شهرت برای تولید بالاترین کالیبر فیلم و تلویزیون برای خود صحبت می کند و من تحسین پروژه های خود را و توانایی برای تولید داستان است که به عنوان خوبی به عنوان سرگرم کننده مجموعه ای از تغییر جهان برای بهتر. پس از من ارزشمند در شماره 9 فیلم من هیجان زده هستم برای پیوستن به دیدم فوق العاده تیم و به کار کردن با برخی از بهترین فیلمسازان در انگلستان و فراتر از آن.”

دیدم تخته سنگ شامل Jane Campion را “قدرت سگ” با بازی بندیکت کامبرباچ, Kirsten Dunst and Jesse Plemons “عملیات قیمه امیخته با کشمش” به کارگردانی جان مادن و با بازی کالین فرث, Matthew Macfadyen and Kelly Macdonald, به عنوان به خوبی به عنوان “شمال آب” نوشته و کارگردانی شده توسط Andrew Haigh (“45 سال”) اقتباس از رمان های ایان مک گوایر و با بازی جک اوکانل, Colin Farrell, Stephen Graham, Peter Mullan و Tom Courtenay.

کلنگ نیز تولید “آهسته اسب” بین المللی, درام, سریال, بازیگران, Gary Oldman, نوشته شده توسط Will Smith, بر اساس کتاب توسط میک Herron. 12-قسمت سری تولید شده است برای اپل TV Plus.

دیدم در پس از تولید در “Ammonite” نوشته و به کارگردانی فرانسیس لی و با بازی کیت وینسلت و, Saoirse Ronan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im