‘پروژه باند’ آخر Recap: پیدا کردن که برنده فصل 18

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای فصل آخر از “Project Runway” فصل 18.

در این فصل از “Project Runway” نمی تواند پایان بدون سرجیو گواداراما مبارزه برای یک علت غایى. این زمان ؟ قطب شمال و آنچه بشریت در حال انجام آن است. او نیز به سرقت برده برخی از انظار شخصی پیشنهاد. اما در پایان او نمی آمد دور با بزرگترین جایزه — جفری مک انجام داد.

هفته گذشته بینندگان باقی مانده بودند با یک مطلب یا داستان جالب. این قسمت به پایان رسید و با چهار نهایی شرکت کنندگان — گواداراما مک نانسی Volpe-Beringer و ویکتوریا Cocieru — هنوز هم در حال اجرا برای پیشبرد به هفته مد نیویورک و در نهایت نگاهی به خانه چهارم میلیون دلار جایزه CFDA آموزشی.

Cocieru را به نظر می رسد پرداخت ادای احترام به مولداوی کشور و شامل قلاب بافی کلاه که مادر او کمک کرد او را. قضات تحت تاثیر قرار گرفته بودند اما این مجموعه کاملا وجود دارد برای قرار دادن او در اول. او را دوست دارم یا نفرت او Cocieru antics در طول فصل چیزی کمتر از یاد و نهایی ارائه شد یک دختر نامتقارن ،

Volpe-Beringer که نسبتا سن بالا شده است اشاره شده در طول کل فصل هم کامل لحظه در فاینال باند نشان می دهد: او مجموعه دیکشنری تعریف فراگیر و شامل یک مدل که با استفاده از یک صندلی چرخدار و یک مدل با یک پای مصنوعی و به علاوه به اندازه مدل. گنجاندن است Volpe Beringer کل اخلاق و طراح گفت: زندگی و ماموریت تغییر پس از طراحی برای یک ورزشکار پارالمپیک در قسمت 11.

در طول رقابت گواداراما دریافت فلک برای اینکه کمی بیش از حد با الهام از طراحان دیگر (دفعات بازدید: toeing خط یک کمی بیش از حد نزدیک به کپی کردن). در مد واقعی او حالا این فرصت را به یک صفحه از Glenn Weiss و پیشنهاد به شریک زندگی خود را پس از این باند نشان می دهد. عشق برنده!

اما در نهایت آن را مک بود که تاج واقعی برنده “Project Runway” فصل 18.

این atex ماوریک (و فن های مورد علاقه) تا به حال تلنگر-شکست مواجه بین رونق و آور در طول رقابت اما خود را نهایی مجموعه — اعتیاد به مواد مخدره وحش اما آن را Billie Eilish — امن نقطه خود را در بالا. در آخر مهمان قاضی سرنا ویلیامز ستایش طراح و کت و آشکار عشق او را برای همه چیز, outerwear با وجود Floridian اقامت در حالی که ایلین Welteroth raved در مورد اندازه Rick Owens-esque قطعات. بهترین بازخورد این آمد و از پدر خود که حرفه ای در ارتش خدمت کرده است به عنوان الهام بخش برای مک در این رقابت است.

“من امیدوارم که من شما را با افتخار” او به پدرش گفت بین اشک در یک تماس تلفنی بعد از برنده شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>