Projeto پارادیزو دعوا برزیل در صنعت فیلم

برلین — داشتن کاهش مشوق های نزدیک به توقف در این سال رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دولت به نظر می رسد مجموعه ای به تلفات فیلم بودجه در سال 2020 است. برزیل صنعت نیروبخش است – و مبارزه است.

روز یکشنبه در برلین, Projeto پارادیزو بشردوستانه سازمان اعلام کرد سائو پائولو فروم جدید مدل های کسب و کار برای یک سمعی و بصری عصر و آن را پشتوانه مشارکت برزیل Clarisse گولارت از ریو دو ژانیرو Conspiraçao Filmes در کمتر بیشتر است, یک برنامه اروپا مربیگری توسعه مدیران.

Projeto Paradiso, همچنان از حضور در برلین از فیلمسازان پشت 11 انتخاب فیلم یا پروژه از “همه آنهایی که مرده'” Caetano Gotardo و مارکو Dutta به سمت پایین بکشید.

پروژه بهشت هرگز در هر نقطه در نزدیکی بودجه از برزیل عظیم سمعی و بصری بخش صندوق که وجود دارد در حال حاضر به چالش کشیده Bolsonaro. اما از آن است که سرمایه گذاری در صنعت دقیق که در آن پول می رود دورتر – توسعه و توزیع و اهداف چه رو به رشد صنعت محتوای جوایز بیشتر: استعداد های جدید.

تاسیس در ماه مارس 2019 توسط اولگا Rabinovich غیر انتفاعی, Projeto پارادیزو در حال حاضر ارسال استعداد برزیل به آلمان (موج بعدی DFFB) کلمبیا (BAM) کوبا (EICTV) ایالات متحده (دانشگاه استونی بروک) اسلواکی (Pop Up اقامت) فرانسه (بیاریتز بال-LAB), ایتالیا (Torino فیلم آزمایشگاه دوسالانه دانشکده ونیز) لوکزامبورگ (EAVE) مکزیک (Cine Qua Non آزمایشگاه لوکارنو صنعت مرلیا).

محبوب ترین ها در انواع

آن سائو پائولو فروم بحث خواهد شد “جدید تامین مالی فرصت های بودجه عمومی یا فقدان منابع مالی خصوصی بشردوستی و غیر سود تماشاگر مبتنی بر حمایت از اختلال و کارآفرینی خدماتی vs IP streamers ها و نفرت-عشق رابطه سینما با آنها گفت:” ژوزفین Bourgois مدیر اجرایی اولگا Rabinovich موسسه. یوهانا Koljonen نویسنده گوتنبرگ جشنواره نوسترداموس گزارش شرکت خواهد کرد اولین شب.

Projeto بهشت است که در حال حاضر ساختمان جرم بحرانی جدید در اقتصاد دانش محور و همراه با هیجان انگیز جدید استعدادهای درخشان. “درخشش چشم خود را” اولین داستان فیلم توسط ماتیاس مارینی بود که “کلید برای ایجاد Projeto پارادیزو, به خصوص در مقابل بین المللی” گفت: Bourgois آمار برلین به عنوان یکی از buzziest فیلم در چشم انداز.

خوب وجود دارد کلمه از دهان بیش از حد در ملودرام/جاده-فیلم “کمپو Amor Rocha, نوشته شده توسط یوری Peixoto فقط 22 و یک دریافت کننده انکوباتور Paraiso بودجه و به کارگردانی نینا Kipko A. D. به کریم Aïnouz در “نامرئی زندگی” و یک معلم در فورتالزا به سینا 15 فیلمنامه آزمایشگاه راه اندازی شده توسط Aïnouz, Sérgio ماچادو و Marcelo Gomes. چنین خونی جدید ممکن است حیاتی برای برزیل در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>