هند داروسازی شرکت از نزدیک نظارت بر شیوع کروناویروس در چین به عنوان آن می تواند تاثیر عرضه مواد فعال دارویی در کشور اگر این وضعیت در کشور همسایه کشور بهبود نمی یابد به زودی.

چین اختصاص 67.56 درصد از کل واردات انبوه مواد مخدر و ميانجی در 2018-19 در USD 2,405.42 میلیون.

“وضعیت در حال نظارت همه شرکت ها. دولت را تصرف کردند از این موضوع و همه در حال کار در یک مجتمع راه برای مقابله با این وضعیت است.” داروسازی هند داد (IPA) دبیر Sudarshan جین گفت PTI.

مناطق در حال نگاه به نزدیک نظارت بر تحولات موجودی بحرانی Api / ميانجی ارزیابی جایگزین منابع که در آن ممکن است و مصوبات قانونی برای محیط زیست ترخیص کالا از گمرک برای برخی از رابط های برنامه کاربردی که در آن ظرفیت موجود است ،

“هند وابستگی بالا در تخمیر مبتنی بر رابط های برنامه کاربردی/ ميانجی یعنی آنتی بیوتیک ها و ویتامین ها. شرکت ها شده است حفظ 2-3 ماه موجودی از این رابط های برنامه کاربردی و ميانجی” جین گفت.

در ورید مشابه یک شرکت داروسازی هند سخنگو گفت: “این بیش از حد به زودی برای پیش بینی هر گونه تاثیر شیوع کروناویروس ممکن است داشته باشد. ما از نزدیک وضعیت را به اطمینان حاصل شود ما هیچ انقطاع در عرضه است.”

هند-واردات عمده مواد مخدر/مواد فعال دارویی (APIs) برای تولید داروهای خاص از جمله داروهای ضروری از چین است.

دولت قبل گفت: بسیاری از واردات عمده مواد مخدر و رابط های برنامه کاربردی در حال انجام هستند به دلیل ملاحظات اقتصادی.

دولتی مقابل هند لغو تمام ویزا های صادر شده برای اتباع خارجی که از چین به عنوان آن را افزایش تلاش ها برای مبارزه با گسترش coronavirus پس از 150 مسافر بودند با شناسایی علائم این ویروس کشنده و ارسال به انزوا واحد است.

آن را نیز تا غربالگری مسافران در 21 فرودگاه و همچنین 12 عمده بنادر و همه جزئی پورت.

دولت به کارگردانی تمام 12 بنادر مهم را بلافاصله در محل قرار داده غربالگری تشخیص و قرنطینه سیستم برای پیاده دریانوردان و مسافران کروز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر شیوع کروناویروس.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im