ارتقاء اجرایی وندی گودمن خروجی RCA Records

وندی سالار 20 سال کهنه RCA Records (و قبلا اثر J سوابق) در حال ترک این شرکت است. در حال حاضر معاون ارشد رئيس جمهور از ارتقاء برای Sony Music label, آخرین روز اسفند. 28.

در یک ایمیل به کارکنان شرکت RCA-رئیس جمهور جو Riccitelli ستایش گودمن “شور, مثبت و سرسختی” در کمک به شکستن چند بازدید در رادیو, در میان آنها, آهنگ, صورتی, همراهی Kesha, Kelly Clarkson و کری آندروود و اعتبار خود را با داشتن یک “تاثیر بسیار زیادی در کسب و کار ما.” Riccitelli افزود: “من همیشه خود را به ارزش مشارکت در توسعه و ارتقاء تیم و چگونه متعهد او همواره به ترویج ما هنرمندان موسیقی. لطفا مرا در آرزوی وندی و خانواده اش همه بهترین در آینده است.”

گودمن خود توجه داشته باشید به همکاران او بار خوانده شده به شرح زیر است:

علاوه بر فرزندان من بزرگترین دستاورد من است 20 سال در RCA Records. من تا به حال افتخار همکاری با برخی از بهترین موسیقی های مدیران و هنرمندان و مدیران رادیو و برنامه نویسان در کسب و کار و این روابط چه من گرامی ترین من 25 سال بر روی برچسب کنار.

این چیزی است که باعث می شود این تصمیم بسیار دشوار است اما من فکر طولانی و سخت در مورد آن و در حال حاضر من نیاز به صرف زمان بیشتری را با کودکان و برای آنها در آنجا در بیشتر سازگار ظرفیت.

من به نام RCA Records خانه برای دو دهه و آنها واقعا خانواده من. روابط من ساخته شده من گنج بیشتر از من همیشه می تواند بیان در یک کلمه نوشته شده است.

با تشکر از شما به جو Riccitelli به اعتقاد من از آنجا به بعد ما با هم ادغام شدند و در سال 2011 و به طور مداوم بالا بردن من برای نه سال گذشته. من برای همیشه سپاسگزار به ریچارد Palmese و کلایو دیویس برای استخدام من در J سوابق 20 سال پیش و به من این فرصت را به بخشی از ساختمان چیزی واقعا خاص است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>